У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дебальцеве:

Актуальний розклад електричок по станції Дебальцеве містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дебальцеве з такими станціями і населеними пунктами як Красна Могила, Луганськ, Іловайськ, Кринична, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 10 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Майданчик 1, Депрерадівка, Абрикосовий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дебальцеве відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Іловайськ, Кринична - Луганськ, Дебальцеве - Луганськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дебальцеве відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дебальцеве