У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коломия
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коломия:

Актуальний розклад електричок по станції Коломия містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коломия з такими станціями і населеними пунктами як Чернівці, Івано-Франківськ, Ділове, Заліщики. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 06 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Матіївці, Пядики. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коломия відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Чернівці, Івано-Франківськ - Коломия, Чернівці - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коломия відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коломия