У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковель:

Актуальний розклад електричок по станції Ковель містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ковель з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ягодин, Вижва, Червоноград, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 23 хв до пункту призначення Вижва. Найближчі станції та зупинні пункти Білий Налив, Вербка, 448 Км, Черкаси-Волинські. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ковель відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Червоноград - Ковель, Ковель - Ягодин, Ковель - Здолбунів-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель