У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кропивницький:

Розклад поїздів по станції Кропивницький включає в себе 21 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Лисичанськ, Харків-Пас., Запоріжжя-1, Кривий Ріг-Головний, в сумі зі станції Кропивницький можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 58 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 35 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 37 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кропивницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кропивницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
53 Дніпро Одеса 00.54 4 хв  00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 00.54 4 хв  00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 00.55 12 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 00.55 12 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 01.35 8 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 01.35 8 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
092 Краматорськ Одеса 03.03 3 хв  03.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 03.03 3 хв  03.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Одеса 03.16 4 хв  03.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 03.16 4 хв  03.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Одеса Харків 03.32 3 хв  03.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 04.15 5 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 04.15 5 хв  04.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Харків Одеса 04.44 3 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 05.04 3 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 05.57 10 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 20.51 3 хв  20.54 Курсує щоденно - переглянути
790 Київ Кропивницький 22.05 Курсує щоденно - переглянути
092 Одеса Краматорськ 22.58 5 хв  23.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 22.58 5 хв  23.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Кропивницький Київ 23.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кропивницький