У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кропивницький:

Розклад поїздів по станції Кропивницький включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Одеса-Головна, Харків-Пас., Дніпро-Головний, Костянтинівка, в сумі зі станції Кропивницький можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 39 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 18 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 39 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кропивницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кропивницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
790 Кропивницький Київ 00.15 Курсує щоденно - переглянути
059КО Харків Одеса 00.29 10 хв  00.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П Дніпро Одеса 00.43 5 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
060ОШ Одеса Харків 01.00 12 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Дніпро 02.13 5 хв  02.18 Курсує щоденно - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 03.18 5 хв  03.23 Курсує щоденно - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 03.35 5 хв  03.40 Курсує щоденно - переглянути
007ОШ Харків Одеса 04.05 3 хв  04.08 Курсує щоденно - переглянути
790 Київ Кропивницький 22.55 Курсує щоденно - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 23.02 5 хв  23.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кропивницький

Від станції Кропивницький можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Кропивницький