У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кропивницький:

Розклад поїздів по станції Кропивницький включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Одеса-Головна, Лисичанськ, Харків-Пас., Кривий Ріг-Головний, в сумі зі станції Кропивницький можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 43 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 32 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кропивницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кропивницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
790
Столичний експрес
Кропивницький Київ 00.20 Курсує щоденно - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 00.40 3 хв  00.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
053П
Скіфія
Дніпро Одеса 00.40 3 хв  00.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 00.55 12 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш
Чайка
Одеса Харків 00.55 12 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
092Д Костянтинівка Одеса 03.03 3 хв  03.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ
Пальміра
Одеса Харків 03.18 3 хв  03.21 Курсує щоденно - переглянути
054Ш Одеса Кривий Ріг 03.33 5 хв  03.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш
Скіфія
Одеса Дніпро 03.33 5 хв  03.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 03.56 3 хв  03.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
007ОШ
Пальміра
Харків Одеса 04.09 3 хв  04.12 Курсує щоденно - переглянути
059О
Чайка
Харків Одеса 05.57 10 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 05.57 10 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 22.04 3 хв  22.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
790
Столичний експрес
Київ Кропивницький 22.55 Курсує щоденно - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 22.58 5 хв  23.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кропивницький

Від станції Кропивницький можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Кропивницький