У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кропивницький:

Розклад поїздів по станції Кропивницький включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Одеса-Головна, Харків-Пас., Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний, в сумі зі станції Кропивницький можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 48 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 48 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кропивницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кропивницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
790 Кропивницький Київ 00.05 Курсує щоденно - переглянути
053П Дніпро Одеса 00.43 5 хв  00.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 00.43 5 хв  00.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Ш Одеса Харків 01.00 12 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Харків 01.00 12 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Л Одеса Кривий Ріг 02.13 5 хв  02.18 Курсує щоденно - переглянути
054Л Одеса Дніпро 02.13 5 хв  02.18 Курсує щоденно - переглянути
241П Дніпро Одеса 03.00 3 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
241О Харків Одеса 03.00 3 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 03.18 5 хв  03.23 Курсує щоденно - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 03.35 5 хв  03.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
007ОШ Харків Одеса 04.05 3 хв  04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 04.20 3 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
242Ш Одеса Дніпро 05.06 3 хв  05.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
242Л Одеса Харків 05.06 3 хв  05.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Одеса 06.10 10 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
059О Харків Одеса 06.10 10 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 22.06 5 хв  22.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Київ Кропивницький 22.55 Курсує щоденно - переглянути
092Ш Одеса Костянтинівка 23.02 5 хв  23.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кропивницький

Від станції Кропивницький можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Кропивницький