У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луцьк:

Актуальний розклад електричок по станції Луцьк містить всього 10 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Луцьк з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ківерці, Радехів, Ковель, Стоянів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 01 хв до пункту призначення Стоянів. Найближчі станції та зупинні пункти Прилуцька, Автозавод, Промислова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Луцьк відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Ківерці, Луцьк - Здолбунів-Пас., Здолбунів-Пас. - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луцьк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.26 Курсує щоденно - переглянути
6370 Стоянів Ківерці 07.10 11 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6356 Ковель Здолбунів 07.46 19 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6379 Ківерці Радехів 08.30 3 хв  08.33 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 10.36 13 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 15.17 13 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути
6380 Радехів Ківерці 17.01 7 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 17.06 14 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.57 4 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 23.00 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луцьк