У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мукачево:

Актуальний розклад електричок по станції Мукачево містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мукачево з такими станціями і населеними пунктами як Сянки, Львів, Стрий, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 00 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Мукачево-Перевалочна, Мукачево-Прилад. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мукачево відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сянки - Мукачево, Мукачево - Сянки, Чоп - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мукачево відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мукачево