У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миронівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Миронівка:

Розклад поїздів по станції Миронівка включає в себе 17 поїздів за такими напрямками як Дніпро-Головний, Ковель, Миколаїв-Пас., Херсон, Київ-Пас., в сумі зі станції Миронівка можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 10 хв і прибуває в пункт призначення о 14 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 10 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Миронівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Миронівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Миронівка - Київ від 35.00 грн. (98.9 км)

  • Миронівка - Львів від 292.77 грн.

  • Миронівка - Дніпро від 197.58 грн.

  • Миронівка - Запоріжжя від 150.05 грн.

  • Миронівка - Рівне від 245.28 грн.

  • Миронівка - Тернопіль від 190.91 грн.

  • Миронівка - Хмельницький від 140.58 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
42 Трускавець Дніпро 01.51 2 хв  01.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 01.51 2 хв  01.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 02.28 2 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 02.42 2 хв  02.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 02.42 2 хв  02.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 03.46 2 хв  03.48 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 04.04 2 хв  04.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 04.08 2 хв  04.10 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 04.08 2 хв  04.10 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Покровськ 21.15 2 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 21.15 2 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 22.28 2 хв  22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 22.28 2 хв  22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 22.28 2 хв  22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
75 Київ Кривий Ріг 22.58 2 хв  23.00 Курсує щоденно - переглянути
110 Миколаїв Львів 23.45 4 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 23.45 4 хв  23.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миронівка