У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясіня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ясіня:

Розклад поїздів по станції Ясіня включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Миколаїв-Пас., Рахів, Харків-Пас., Маріуполь, Одеса-Головна, в сумі зі станції Ясіня можна виїхати за 6 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 16 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 03 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ясіня.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ясіня, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
126Л Рахів Миколаїв 01.32 2 хв  01.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 07.11 5 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 08.43 4 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 10.32 5 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
015О Харків Рахів 10.49 5 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Д Маріуполь Рахів 10.49 5 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 13.23 2 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
006Л Рахів Маріуполь 13.23 2 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 14.11 2 хв  14.13 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 17.15 2 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
96 Рахів Київ 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 22.43 4 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ясіня