У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ясіня
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ясіня:

Розклад поїздів по станції Ясіня включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Рахів, Суми, Запоріжжя-1, Кривий Ріг-Головний, Харків-Пас., в сумі зі станції Ясіня можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Рахів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 50 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 43 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ясіня.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ясіня, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Ясіня - Київ від 268.79 грн.

  • Ясіня - Харків від 914.51 грн.

  • Ясіня - Львів від 187.28 грн.

  • Ясіня - Дніпро від 687.22 грн.

  • Ясіня - Одеса від 299.48 грн.

  • Ясіня - Запоріжжя від 553.56 грн.

  • Ясіня - Івано-Франківськ від 130.50 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
255 Київ Рахів 07.04 3 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 08.09 3 хв  08.12 Курсує щоденно - переглянути
95 Київ Рахів 09.04 3 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 10.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Ясіня 10.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Ясіня 10.43 Курсує щоденно - переглянути
144 Рахів Суми 10.44 2 хв  10.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Ясіня 12.19 Курсує щоденно - переглянути
6 Ясіня Запоріжжя 12.23 Курсує щоденно - переглянути
357 Київ Ясіня 13.25 Курсує щоденно - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
16
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Ясіня Харків 13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
358 Ясіня Київ 14.04 Курсує щоденно - переглянути
26 Ясіня Одеса 14.44 Курсує щоденно - переглянути
143 Суми Рахів 17.18 10 хв  17.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 17.23 10 хв  17.33 Курсує щоденно - переглянути
96 Рахів Київ 19.08 3 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
256 Рахів Київ 20.31 6 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ясіня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ясіня