У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Воловець
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Львів - Воловець:

Розклад поїздів і електричок Львів - Воловець на даний момент включає поїздів далекого прямування - 11, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Львів вночі о 02 г 38 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 54 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Львів о 22 г 19 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Львів до пункту прибуття Воловець становить 3 г 35 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 0 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 5 г 30 хв.
Деякі поїзди від станції Львів до станції Воловець курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Львів - Воловець проїжджають через такі станції і населені пункти як: Стрий.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Львів - Воловець, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Львів - Воловець можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Львів -Воловець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Воловець

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Воловець — Львів

За маршрутом Львів - Воловець курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Львів - Воловець Показати тільки електрички сполученням Львів - Воловець