У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Воловець - Львів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Воловець - Львів:

Розклад поїздів і електричок Воловець - Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 11, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Воловець вночі о 00 г 41 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 27 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Воловець о 23 г 03 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Воловець до пункту прибуття Львів становить 3 г 27 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 53 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 5 г 46 хв.
Деякі поїзди від станції Воловець до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Воловець - Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Лавочне, Дрогобич.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Воловець - Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Воловець - Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Воловець -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Воловець — Львів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Львів — Воловець

За маршрутом Воловець - Львів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Воловець - Львів Показати тільки електрички сполученням Воловець - Львів