У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Козятин
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Злочів - Козятин:

Розклад поїздів Злочів Козятин на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Злочів Козятин найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Підволочиськ, Коржівці, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.38, 02.40, 02.50 зі станції Злочів, в кінцевий же пункт Козятин-1 прибувають вони відповідно о 08.43 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Злочів Козятин говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Злочів - Козятин складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Злочів - Козятин можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Квитки

Вартість квитків на поїзд Злочів – Козятин залежить від типу вагона, дня тижня, а також часу до відправлення поїзда. Формуванням ціни на проїзд залізницями України займається Укрзалізниця. Продаж квитків на поїзди відкривається за 45 днів, проте на даний момент скорочено до 20 днів.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Злочів -Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Козятин

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козятин — Злочів