У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дарниця:

Розклад поїздів по станції Дарниця включає в себе 31 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Полтава-Південна, Кременчук, Київ-Пас., Чернігів, в сумі зі станції Дарниця можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 58 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 22 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дарниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дарниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
45 Ужгород Харків 03.57 2 хв  03.59 Курсує щоденно - переглянути
150 Чернівці Полтава 05.54 2 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
129 Івано-Франківськ Кременчук 05.54 2 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
163 Харків Київ 05.50 8 хв  05.58 Курсує щоденно - переглянути
257 Івано-Франківськ Чернігів 06.27 2 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 06.27 2 хв  06.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
701 Дарниця Вінниця 06.44 Курсує щоденно - переглянути
722 Київ Харків 07.03 2 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
786 Київ Шостка 07.43 2 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
895 Конотоп Фастів 07.57 3 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
704 Чернігів Київ 09.52 3 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
708 Київ Чернігів 10.41 2 хв  10.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Шостка Київ 11.00 3 хв  11.03 Курсує щоденно - переглянути
774 Київ Шостка 12.30 2 хв  12.32 Курсує щоденно - переглянути
779 Суми Київ 12.37 2 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
725 Харків Київ 13.07 2 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
724 Київ Харків 13.38 2 хв  13.40 Курсує щоденно - переглянути
780 Київ Суми 13.56 2 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
710 Чернігів Київ 15.55 2 хв  15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
788 Київ Шостка 16.35 2 хв  16.37 Курсує щоденно - переглянути
702 Вінниця Чернігів 17.29 2 хв  17.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
896 Фастів Конотоп 17.38 3 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
723 Харків Київ 17.50 2 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
786 Шостка Київ 17.57 2 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
773 Шостка Київ 20.28 2 хв  20.30 Курсує щоденно - переглянути
130 Кременчук Івано-Франківськ 20.38 2 хв  20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 20.38 2 хв  20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 21.10 2 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
164 Київ Харків 22.15 2 хв  22.17 Курсує щоденно - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 23.51 2 хв  23.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
258 Чернігів Івано-Франківськ 23.51 2 хв  23.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дарниця