У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дарниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Дарниця:

Розклад поїздів по станції Дарниця включає в себе 35 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Мінськ-Пас., Кременчук, Полтава-Південна, Хмельницький, в сумі зі станції Дарниця можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 45 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 03 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 18 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Дарниця.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Дарниця, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
094Б Мінськ Одеса 00.35 2 хв  00.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 01.35 2 хв  01.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 02.35 2 хв  02.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
129Л Івано-Франківськ Кременчук 04.41 2 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Полтава 04.41 2 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 04.45 2 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О Харків Київ 05.43 2 хв  05.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
712К Київ Костянтинівка 06.26 2 хв  06.28 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 06.42 4 хв  06.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К Київ Харків 07.03 2 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
786КЛ Київ Шостка 07.44 2 хв  07.46 Курсує щоденно - переглянути
126ДО Костянтинівка Київ 09.19 4 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
779КП Суми Київ 09.43 2 хв  09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 09.43 2 хв  09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
774К Київ Шостка 10.52 2 хв  10.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
744КЛШ Львів Дарниця 11.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О Харків Київ 11.47 2 хв  11.49 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 12.29 2 хв  12.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 12.47 2 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
724К Київ Харків 13.38 2 хв  13.40 Курсує щоденно - переглянути
786ОШ Шостка Київ 15.51 2 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
743КЛШ Дарниця Львів 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
780КП Київ Суми 17.23 2 хв  17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 17.23 2 хв  17.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
723О Харків Київ 17.40 2 хв  17.42 Курсує щоденно - переглянути
726К Київ Харків 18.20 2 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
774Ш Шостка Київ 19.06 2 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 21.11 2 хв  21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
130О Кременчук Івано-Франківськ 21.11 2 хв  21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 22.07 2 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути
126ШК Київ Костянтинівка 22.42 2 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 22.44 2 хв  22.46 Курсує щоденно - переглянути
721О Харків Київ 23.10 2 хв  23.12 Курсує щоденно - переглянути
064К Київ Харків 23.32 3 хв  23.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 23.40 2 хв  23.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Дарниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дарниця