У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городище,Черкаська обл.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Городище:

Розклад поїздів по станції Городище включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Херсон, Миколаїв-Пас., Львів, Київ-Пас., Дніпро-Головний, в сумі зі станції Городище можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 59 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 22 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 23 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Городище.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Городище, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102 Київ Херсон 00.28 2 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
121 Київ Миколаїв 00.28 2 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 01.03 2 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 01.03 2 хв  01.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 02.57 2 хв  02.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 03.01 2 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Ковель 03.17 2 хв  03.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 03.25 2 хв  03.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
729 Черкаси Київ 07.49 1 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
122 Миколаїв Київ 18.12 2 хв  18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Київ 18.12 2 хв  18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
730 Київ Черкаси 19.45 1 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 20.59 2 хв  21.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 22.29 2 хв  22.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Покровськ 22.30 2 хв  22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
85 Львів Покровськ 22.39 2 хв  22.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 22.39 2 хв  22.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 23.56 2 хв  23.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городище,Черкаська обл.