У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городище,Черкаська обл.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Городище:

Розклад поїздів по станції Городище включає в себе 15 поїздів за такими напрямками як Херсон, Львів, Київ-Пас., Дніпро-Головний, Ковель, в сумі зі станції Городище можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 59 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 24 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 25 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Городище.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Городище, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102 Київ Херсон 00.27 2 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 01.01 2 хв  01.03 Курсує щоденно - переглянути
276 Запоріжжя Київ 02.57 2 хв  02.59 Курсує щоденно - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 02.57 2 хв  02.59 Курсує щоденно - переглянути
42 Трускавець Дніпро 03.01 2 хв  03.03 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 03.25 2 хв  03.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Київ 04.40 2 хв  04.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
781 Черкаси Київ 08.43 2 хв  08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
782 Київ Черкаси 19.19 2 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 20.59 2 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 22.29 2 хв  22.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 22.39 2 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 22.39 2 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути
276 Київ Запоріжжя 23.56 2 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 23.56 2 хв  23.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городище,Черкаська обл.