У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городище,Черкаська обл.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Городище:

Розклад поїздів по станції Городище включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Кривий Ріг-Головний, Миколаїв-Пас., Київ-Пас., Дніпро-Головний, Ковель, в сумі зі станції Городище можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 29 хв і прибуває в пункт призначення о 04 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 29 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Городище.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Городище, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
76 Київ Кривий Ріг 00.07 2 хв  00.09 Курсує щоденно - переглянути
122К Київ Миколаїв 00.49 2 хв  00.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 02.27 2 хв  02.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
791 Кременчук Київ 02.47 2 хв  02.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Кропивницький Київ 02.47 2 хв  02.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 03.03 2 хв  03.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 03.21 2 хв  03.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 04.28 2 хв  04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 04.36 2 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 04.36 2 хв  04.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 05.33 13 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 13.12 2 хв  13.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Київ Кропивницький 18.36 2 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
792 Київ Кременчук 18.36 2 хв  18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 20.36 2 хв  20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 22.00 2 хв  22.02 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 22.31 2 хв  22.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 22.41 2 хв  22.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 22.41 2 хв  22.43 Курсує щоденно - переглянути
42 Львів Дніпро 23.57 2 хв  23.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городище,Черкаська обл.