У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Городище,Черкаська обл.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Городище:

Розклад поїздів по станції Городище включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Ковель, Дніпро-Головний, Київ-Пас., Львів, Запоріжжя-1, в сумі зі станції Городище можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Дніпро-Головний - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 46 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 39 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 53 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Городище.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Городище, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Городище - Київ від 98.09 грн.

  • Городище - Львів від 302.90 грн.

  • Городище - Дніпро від 134.00 грн.

  • Городище - Запоріжжя від 195.92 грн.

  • Городище - Рівне від 254.77 грн.

  • Городище - Івано-Франківськ від 471.90 грн.

  • Городище - Тернопіль від 223.82 грн.

  • Городище - Хмельницький від 196.07 грн.

  • Городище - Кривий Ріг(всі вокзали) від 128.66 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
88 Запоріжжя Ковель 01.34 2 хв  01.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 02.44 2 хв  02.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
182 Львів Дніпро 02.44 2 хв  02.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 02.44 2 хв  02.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 02.50 2 хв  02.52 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 03.08 11 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 03.08 11 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
121
МИКОЛАЇВ
Херсон Київ 04.47 2 хв  04.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 04.57 2 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
729 Черкаси Київ 07.53 1 хв  07.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Івано-Франківськ Черкаси 11.29 2 хв  11.31 Курсує щоденно - переглянути
132 Львів Дніпро 12.09 2 хв  12.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 14.41 2 хв  14.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Краматорськ 18.05 2 хв  18.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
43
СТЕФАНІЯ ЕКСПРЕС
Черкаси Івано-Франківськ 18.40 2 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
730 Київ Черкаси 19.35 1 хв  19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Львів 21.34 2 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 21.34 2 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 21.34 2 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 21.34 2 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Івано-Франківськ 21.34 2 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 22.08 2 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Покровськ 22.08 2 хв  22.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Херсон 23.38 2 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 23.38 2 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 23.38 2 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
122
МИКОЛАЇВ
Київ Миколаїв 23.38 2 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
75 Київ Кривий Ріг 23.47 2 хв  23.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Городище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Городище,Черкаська обл.