У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карпати
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Карпати:

Розклад поїздів по станції Карпати включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Солотвино-1, Львів, Харків-Пас., Кам'янець-Подільський, в сумі зі станції Карпати можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 35 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 52 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 17 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Карпати.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Карпати, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
266 Ковель Ужгород 04.33 2 хв  04.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 07.44 1 хв  07.45 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 08.10 2 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 13.04 1 хв  13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 13.34 1 хв  13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 18.21 1 хв  18.22 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 20.37 1 хв  20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 21.55 2 хв  21.57 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 22.11 2 хв  22.13 Курсує щоденно - переглянути
265 Ужгород Ковель 23.50 2 хв  23.52 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карпати