У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карпати
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Карпати:

Розклад поїздів по станції Карпати включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Солотвино-1, Львів, Кошице, Ужгород, в сумі зі станції Карпати можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 55 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 35 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Карпати.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Карпати, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
239Л Ужгород Київ 00.09 1 хв  00.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 06.25 1 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 08.12 1 хв  08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 08.29 1 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 09.54 1 хв  09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 09.53 2 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 10.21 1 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 10.33 1 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 11.43 1 хв  11.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 11.43 1 хв  11.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 12.13 1 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 12.50 2 хв  12.52 Курсує щоденно - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 14.03 2 хв  14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 18.19 1 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 20.37 1 хв  20.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 20.52 2 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Л Ужгород Київ 21.52 2 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 22.17 1 хв  22.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 22.30 1 хв  22.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 23.01 1 хв  23.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 23.01 1 хв  23.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Карпати можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карпати