У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Корсунь:

Розклад поїздів по станції Корсунь включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Херсон, Львів, Дніпро-Головний, Київ-Пас., Ковель, в сумі зі станції Корсунь можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 40 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Корсунь.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Корсунь, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
102 Київ Херсон 00.06 2 хв  00.08 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Львів 01.25 2 хв  01.27 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 01.25 2 хв  01.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 02.39 2 хв  02.41 Курсує щоденно - переглянути
791 Кременчук Київ 03.31 2 хв  03.33 Курсує щоденно - переглянути
790 Кропивницький Київ 03.31 2 хв  03.33 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 03.47 2 хв  03.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
729 Черкаси Київ 08.08 1 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
101 Херсон Київ 18.34 2 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
790 Київ Кропивницький 19.11 2 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
792 Київ Кременчук 19.11 2 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
730 Київ Черкаси 19.26 1 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 21.21 2 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 22.07 2 хв  22.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 22.17 2 хв  22.19 Курсує щоденно - переглянути
85 Львів Покровськ 22.17 2 хв  22.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корсунь