У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Корсунь:

Розклад поїздів по станції Корсунь включає в себе 29 поїздів за такими напрямками як Миколаїв-Пас., Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Львів, Ковель, в сумі зі станції Корсунь можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 13 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Корсунь.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Корсунь, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
122К Київ Миколаїв 00.27 2 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
272 Київ Запоріжжя 00.43 2 хв  00.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Львів Дніпро 00.48 2 хв  00.50 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 01.24 2 хв  01.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 01.43 2 хв  01.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 02.41 2 хв  02.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Кропивницький Київ 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
791 Кременчук Київ 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
798 Кропивницький Київ 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Кременчук Київ 03.12 2 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 03.42 2 хв  03.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
122П Миколаїв Київ 04.49 2 хв  04.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Покровськ Львів 04.58 2 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 04.58 2 хв  05.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П
Запоріжжя
Запоріжжя Київ 05.12 2 хв  05.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 06.05 2 хв  06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
271 Запоріжжя Київ 07.18 2 хв  07.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 12.49 2 хв  12.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
792 Київ Кременчук 18.15 2 хв  18.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
790 Київ Кропивницький 18.15 2 хв  18.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 20.57 2 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К
Запоріжжя
Київ Запоріжжя 21.38 2 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 22.03 2 хв  22.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
241 Запоріжжя Львів 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Львів 22.20 2 хв  22.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 22.23 2 хв  22.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 22.26 2 хв  22.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 22.36 2 хв  22.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Львів Покровськ 22.36 2 хв  22.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Корсунь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корсунь