У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кривий Ріг:

Розклад поїздів по станції Кривий Ріг включає в себе 25 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Миколаїв-Пас., Харків-Пас., Запоріжжя-1, Херсон, в сумі зі станції Кривий Ріг можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 44 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кривий Ріг.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кривий Ріг, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Кривий Ріг-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
072П
Запоріжжя
Запоріжжя Київ 00.07 7 хв  00.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 00.52 5 хв  00.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 00.46 40 хв  01.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 01.21 40 хв  02.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К
Запоріжжя
Київ Запоріжжя 02.55 7 хв  03.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 04.45 5 хв  04.50 Курсує щоденно - переглянути
739ДК
Інтерсіті
Кривий Ріг Київ 06.05 Курсує щоденно - переглянути
076К
Криворіжжя
Київ Кривий Ріг 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
218К Київ Кривий Ріг 08.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 08.57 28 хв  09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 10.29 5 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
563Д П'ятихатки Кривий Ріг 10.49 Курсує щоденно - переглянути
054Ш Одеса Кривий Ріг 10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
793 Харків Кривий Ріг 13.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
794 Кривий Ріг Харків 15.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 16.43 28 хв  17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг П'ятихатки 18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 19.03 5 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
076П
Криворіжжя
Кривий Ріг Київ 20.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 22.07 5 хв  22.12 Курсує щоденно - переглянути
740КШ
Інтерсіті
Київ Кривий Ріг 23.28 Курсує щоденно - переглянути
126О Миколаїв Рахів 23.30 15 хв  23.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Кривий Ріг

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
739ДК
Інтерсіті
Кривий Ріг Київ 06.16 1 хв  06.17 Курсує щоденно - переглянути
740КШ
Інтерсіті
Київ Кривий Ріг 23.16 1 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Ріг(всі вокзали)