У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кривий Ріг:

Розклад поїздів по станції Кривий Ріг включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Миколаїв-Пас., Харків-Пас., Запоріжжя-1, Херсон, в сумі зі станції Кривий Ріг можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 58 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 6 г 44 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кривий Ріг.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кривий Ріг, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Кривий Ріг-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
072П
Запоріжжя
Запоріжжя Київ 00.07 7 хв  00.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 00.52 5 хв  00.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
271 Запоріжжя Київ 00.47 15 хв  01.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 00.46 40 хв  01.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 01.21 40 хв  02.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Л Одеса Харків 01.21 40 хв  02.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К
Запоріжжя
Київ Запоріжжя 02.55 7 хв  03.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
290 Одеса Харків 04.11 35 хв  04.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 04.45 5 хв  04.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Київ Кривий Ріг 06.32 Курсує щоденно - переглянути
272 Київ Запоріжжя 06.51 15 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Ужгород Кривий Ріг 10.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
031Л Ужгород Херсон 10.29 5 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 10.17 28 хв  10.45 Курсує щоденно - переглянути
563Д П'ятихатки Кривий Ріг 10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
054Ш Одеса Кривий Ріг 10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
241 Запоріжжя Львів 14.38 5 хв  14.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 15.07 28 хв  15.35 Курсує щоденно - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг П'ятихатки 18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 18.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
032Ш Херсон Ужгород 19.03 5 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
031 Кривий Ріг Ужгород 19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 20.25 Курсує щоденно - переглянути
287 Харків Одеса 20.50 15 хв  21.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 22.07 5 хв  22.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 23.30 15 хв  23.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Ріг(всі вокзали)