У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кривий Ріг:

Розклад поїздів по станції Кривий Ріг включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Миколаїв-Пас., Харків-Пас., Запоріжжя-1, Херсон, в сумі зі станції Кривий Ріг можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 54 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 49 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кривий Ріг.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кривий Ріг, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Кривий Ріг

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
739Д Кривий Ріг Київ 06.16 1 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
740Ш Київ Кривий Ріг 23.16 1 хв  23.17 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Кривий Ріг-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
072П Запоріжжя Київ 00.20 7 хв  00.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 00.53 15 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 00.43 50 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 01.15 46 хв  02.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 03.23 5 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 05.01 5 хв  05.06 Курсує щоденно - переглянути
739Д Кривий Ріг Київ 06.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
076К Київ Кривий Ріг 06.23 Курсує щоденно - переглянути
005Л Ужгород Херсон 10.19 5 хв  10.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 11.50 Курсує щоденно - переглянути
006Ш Херсон Ужгород 18.44 5 хв  18.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 19.42 Курсує щоденно - переглянути
076П Кривий Ріг Київ 20.59 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 22.37 5 хв  22.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
740Ш Київ Кривий Ріг 23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 23.48 5 хв  23.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Ріг(всі вокзали)