У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кривий Ріг:

Розклад поїздів по станції Кривий Ріг включає в себе 33 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Миколаїв-Пас., Одеса-Головна, Харків-Пас., Запоріжжя-1, в сумі зі станції Кривий Ріг можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 54 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 49 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кривий Ріг.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кривий Ріг, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Кривий Ріг

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
739К Кривий Ріг Київ 06.16 1 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
740К Київ Кривий Ріг 23.11 1 хв  23.12 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Кривий Ріг-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
072П Запоріжжя Київ 00.15 7 хв  00.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Л Рахів Миколаїв 00.48 15 хв  01.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
216Д Кривий Ріг Київ 01.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
251К Харків Одеса 00.43 50 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 00.43 50 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 01.15 46 хв  02.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Л Одеса Харків 01.15 46 хв  02.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 03.17 7 хв  03.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
298Л Миколаїв Київ 03.14 15 хв  03.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 03.53 5 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
188П Ковель Миколаїв 04.53 5 хв  04.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
739К Кривий Ріг Київ 06.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
076К Київ Кривий Ріг 06.23 Курсує щоденно - переглянути
190Д Генічеськ Кривий Ріг 07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
204 Генічеськ Кривий Ріг 07.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
298О Київ Миколаїв 07.45 5 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 09.25 27 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
563Д П'ятихатки Кривий Ріг 10.10 Курсує щоденно - переглянути
054Л Одеса Кривий Ріг 10.10 Курсує щоденно - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 11.50 Курсує щоденно - переглянути
120П Запоріжжя Львів 16.44 27 хв  17.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг П'ятихатки 18.10 Курсує щоденно - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
204П Кривий Ріг Запоріжжя 18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
204П Кривий Ріг Генічеськ 18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 19.42 Курсує щоденно - переглянути
188Ш Миколаїв Ковель 19.46 5 хв  19.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
076П Кривий Ріг Київ 20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Рахів 22.27 5 хв  22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
740К Київ Кривий Ріг 23.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 23.32 5 хв  23.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
215Ш Київ Кривий Ріг 23.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
161О Київ Кривий Ріг 23.51 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Ріг(всі вокзали)