У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кривий Ріг:

Розклад поїздів по станції Кривий Ріг включає в себе 10 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Ясіня, Львів, Одеса-Головна, Київ-Пас., в сумі зі станції Кривий Ріг можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 15 г 21 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 24 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 21 г 3 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кривий Ріг.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кривий Ріг, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Кривий Ріг - Київ від 149.23 грн.

  • Кривий Ріг - Львів від 173.11 грн.

  • Кривий Ріг - Дніпро від 107.54 грн. (181.8 км)

  • Кривий Ріг - Одеса від 247.61 грн.

  • Кривий Ріг - Запоріжжя від 115.05 грн.

  • Кривий Ріг - Тернопіль від 228.45 грн.

  • Кривий Ріг - Хмельницький від 230.69 грн.

  • Кривий Ріг - Кропивницький від 123.40 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Кривий Ріг-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
75 Київ Кривий Ріг 05.57 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Запоріжжя 09.06 34 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Кривий Ріг 10.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Ясіня Кривий Ріг 10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
194 Кривий Ріг Ясіня 11.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 11.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
228 Кривий Ріг Львів 15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 15.50 40 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 18.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
76 Кривий Ріг Київ 20.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Ріг(всі вокзали)