У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Полтава:

Розклад поїздів по станції Полтава включає в себе 46 поїздів за такими напрямками як Хмельницький, Жмеринка-Пас., Київ-Пас., Попасна, Костянтинівка, в сумі зі станції Полтава можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 39 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Полтава.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Полтава, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Полтава-Киівська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
138Д
Максим Яровець
Лисичанськ Хмельницький 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О
Оберіг
Харків Київ 01.30 20 хв  01.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 02.16 20 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ШК Київ Костянтинівка 03.09 5 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К
Оберіг
Київ Харків 03.19 20 хв  03.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Попасна Київ 03.37 20 хв  03.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 04.22 5 хв  04.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К
Максим Яровець
Хмельницький Лисичанськ 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 05.16 20 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ
Мрія
Ужгород Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л
Владислав Зубенко
Рахів Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 06.49 20 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 06.49 20 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
212Л Львів Харків 07.33 26 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О
Інтерсіті+
Харків Київ 08.51 2 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 08.33 21 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
712К
Інтерсіті+
Київ Костянтинівка 09.21 2 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К
Інтерсіті+
Київ Харків 09.58 2 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
210Л Чернівці Харків 10.13 3 хв  10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
130 Ворохта Полтава 10.13 3 хв  10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Чернівці Полтава 10.13 3 хв  10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 11.38 20 хв  11.58 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 11.38 20 хв  11.58 Курсує щоденно - переглянути
723О
Інтерсіті+
Харків Київ 14.44 2 хв  14.46 Курсує щоденно - переглянути
149О Полтава Чернівці 15.58 5 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 15.58 5 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 15.58 5 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
724К
Інтерсіті+
Київ Харків 16.32 2 хв  16.34 Курсує щоденно - переглянути
015О
Владислав Зубенко
Харків Рахів 17.20 20 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО
Мрія
Харків Ужгород 17.20 20 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 18.52 29 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д
Інтерсіті+
Костянтинівка Київ 19.43 2 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
721О
Інтерсіті+
Харків Київ 20.16 2 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
370К Київ Баку 19.38 43 хв  20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К
Інтерсіті+
Київ Харків 21.13 2 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 23.20 20 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Полтава-Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
007ОШ
Пальміра
Харків Одеса 23.42 20 хв  00.02 Курсує щоденно - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 00.53 20 хв  01.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
059О
Чайка
Харків Одеса 00.53 20 хв  01.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 03.51 5 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ШК Київ Костянтинівка 03.55 5 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш
Чайка
Одеса Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ
Пальміра
Одеса Харків 07.27 20 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
130 Ворохта Полтава 10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Чернівці Полтава 10.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 10.40 40 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Полтава 13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Чернівці 15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 14.30 51 хв  15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава