У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Полтава:

Розклад поїздів по станції Полтава включає в себе 45 поїздів за такими напрямками як Хмельницький, Київ-Пас., Попасна, Харків-Пас., Костянтинівка, в сумі зі станції Полтава можна виїхати за 18 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 15 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 35 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 20 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Полтава.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Полтава, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Полтава-Киівська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
138Д Сватово Хмельницький 23.42 20 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Куп'янськ Хмельницький 23.42 20 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 23.42 20 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О Харків Київ 01.30 20 хв  01.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 02.16 20 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К Київ Харків 02.55 20 хв  03.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ШК Київ Костянтинівка 03.53 5 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Попасна Київ 03.38 20 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДО Костянтинівка Київ 04.22 5 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Сватово 04.59 25 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 04.59 25 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Куп'янськ 04.59 25 хв  05.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 05.16 20 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 06.22 32 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
719Д Харків Київ 07.34 3 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О Харків Київ 08.53 2 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 08.34 22 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 08.34 22 хв  08.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
712К Київ Костянтинівка 09.20 2 хв  09.22 Курсує щоденно - переглянути
722К Київ Харків 09.55 2 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
150Л Ворохта Полтава 10.09 3 хв  10.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 11.33 20 хв  11.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
723О Харків Київ 14.47 2 хв  14.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 16.00 3 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
724К Київ Харків 16.30 2 хв  16.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 17.21 20 хв  17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 19.42 2 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути
721О Харків Київ 20.16 2 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
370К Київ Баку 19.38 43 хв  20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 20.51 20 хв  21.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 21.10 2 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
720Д Київ Харків 22.02 2 хв  22.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 23.20 20 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Полтава-Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
269Д Харків Одеса 00.54 20 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
270ДП Лисичанськ Одеса 00.54 20 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
059КО Харків Одеса 00.54 20 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДО Костянтинівка Київ 03.24 32 хв  03.56 Курсує щоденно - переглянути
126ШК Київ Костянтинівка 04.32 5 хв  04.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
270Л Одеса Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
270ОШ Одеса Лисичанськ 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
060ОШ Одеса Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
008Ш Одеса Суми 07.42 20 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛПШ Одеса Харків 07.42 20 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
150Л Ворохта Полтава 10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Полтава 13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
149О Полтава Ворохта 15.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
007ОШ Харків Одеса 23.37 20 хв  23.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава