У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Полтава:

Розклад поїздів по станції Полтава включає в себе 35 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Львів, Краматорськ, Харків-Пас., Ізюм, в сумі зі станції Полтава можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 35 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 39 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Полтава.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Полтава, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Полтава - Київ від 126.98 грн.

  • Полтава - Харків від 136.24 грн.

  • Полтава - Львів від 254.58 грн.

  • Полтава - Одеса від 239.57 грн.

  • Полтава - Івано-Франківськ від 312.97 грн.

  • Полтава - Чернівці(всі вокзали) від 297.13 грн.

  • Полтава - Тернопіль від 330.08 грн.

  • Полтава - Хмельницький від 348.03 грн.

  • Полтава - Миколаїв від 249.21 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Полтава-Киівська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
719
ІНТЕРСІТІ+
Харків Київ 01.10 2 хв  01.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
112 Ізюм Львів 00.55 20 хв  01.15 Курсує щоденно - переглянути
63
ОБЕРІГ
Харків Львів 00.55 20 хв  01.15 Курсує щоденно - переглянути
101 Херсон Краматорськ 02.18 10 хв  02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
720
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 03.30 5 хв  03.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
112 Львів Ізюм 03.19 20 хв  03.39 Курсує щоденно - переглянути
64
ОБЕРІГ
Львів Харків 03.19 20 хв  03.39 Курсує щоденно - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 06.21 20 хв  06.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
16
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Ясіня Харків 06.31 29 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 07.33 22 хв  07.55 Курсує щоденно - переглянути
104 Львів Краматорськ 07.33 46 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
725
ІНТЕРСІТІ+
Харків Київ 09.01 2 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
150 Чернівці Полтава 09.37 10 хв  09.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
712
ІНТЕРСІТІ+
Київ Краматорськ 10.04 2 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
722
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 10.16 2 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
202 Ворохта Харків 09.52 30 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 09.52 30 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 11.15 20 хв  11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
94 Хелм Харків 11.15 20 хв  11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 15.04 5 хв  15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 15.04 5 хв  15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
93 Харків Хелм 15.57 20 хв  16.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 15.57 20 хв  16.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
15
ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО
Харків Ясіня 16.19 20 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Харків Ужгород 16.48 20 хв  17.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 17.14 10 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
712
ІНТЕРСІТІ+
Краматорськ Київ 18.06 2 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
723
ІНТЕРСІТІ+
Харків Київ 18.42 2 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
724
ІНТЕРСІТІ+
Київ Харків 19.08 2 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
201 Харків Ворохта 21.07 20 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 21.07 20 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 21.55 30 хв  22.25 Курсує щоденно - переглянути
104 Краматорськ Львів 21.31 54 хв  22.25 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Полтава-Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
101 Херсон Краматорськ 02.51 19 хв  03.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
8
ПАЛЬМІРА
Одеса Харків 07.25 20 хв  07.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
104 Львів Краматорськ 09.05 55 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
150 Чернівці Полтава 10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Миколаїв 14.26 15 хв  14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
102 Краматорськ Херсон 14.26 15 хв  14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 20.03 20 хв  20.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
104 Краматорськ Львів 20.53 15 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава