У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Полтава:

Розклад поїздів по станції Полтава включає в себе 65 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Попасна, Сватове, в сумі зі станції Полтава можна виїхати за 19 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 39 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 00 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Полтава.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Полтава, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Полтава-Киівська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
163 Харків Київ 23.44 20 хв  00.04 Курсує щоденно - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 23.44 20 хв  00.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О
Оберіг
Харків Київ 01.30 20 хв  01.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 02.16 20 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Сватове 02.16 20 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 03.09 5 хв  03.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К
Оберіг
Київ Харків 03.19 20 хв  03.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
164 Київ Харків 03.34 20 хв  03.54 Курсує щоденно - переглянути
020ДП Попасна Київ 03.37 20 хв  03.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ДП Сватове Київ 03.37 20 хв  03.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 04.22 5 хв  04.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 04.39 20 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 04.59 20 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л Рахів Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 06.49 20 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 06.49 20 хв  07.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 06.49 20 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
212Л Львів Харків 07.33 26 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 08.33 21 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 08.46 20 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
712К Київ Костянтинівка 09.21 2 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
18 Львів Харків 09.07 20 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Івано-Франківськ Харків 09.07 20 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 10.13 3 хв  10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 10.30 8 хв  10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
725 Харків Київ 10.37 4 хв  10.41 Курсує щоденно - переглянути
722 Київ Харків 11.03 2 хв  11.05 Курсує щоденно - переглянути
114Л Львів Бахмут 11.38 20 хв  11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 11.38 20 хв  11.58 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 11.38 20 хв  11.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
2 Івано-Франківськ Харків 12.02 21 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 12.02 21 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Львів Харків 12.02 21 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 15.01 5 хв  15.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
723 Харків Київ 15.41 4 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
209О Харків Чернівці 15.58 5 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 15.58 5 хв  16.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 15.33 32 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
015О Харків Рахів 17.20 20 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 17.20 20 хв  17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
724 Київ Харків 18.00 2 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути
15 Харків Івано-Франківськ 18.50 20 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Харків Львів 18.50 20 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 18.52 29 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
712Д Костянтинівка Київ 19.43 2 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 19.19 26 хв  19.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 21.13 2 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
2 Харків Івано-Франківськ 21.38 22 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 21.38 22 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
21 Харків Львів 21.38 22 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 23.20 20 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Полтава-Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7 Харків Одеса 23.56 20 хв  00.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 00.51 20 хв  01.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
126ДП Костянтинівка Київ 03.51 5 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
126КШ Київ Костянтинівка 03.55 5 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Харків 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
8 Одеса Харків 07.56 20 хв  08.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
210Л Чернівці Харків 10.40 40 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Полтава 13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
209О Харків Чернівці 14.30 51 хв  15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Ворохта 15.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава