У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Полтава:

Розклад поїздів по станції Полтава включає в себе 26 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Харків-Пас., Ізюм, Краматорськ, Перемишль Головний, в сумі зі станції Полтава можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 53 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 27 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 34 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Полтава.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Полтава, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Полтава-Киівська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
63 Харків Київ 00.47 20 хв  01.07 Курсує щоденно - переглянути
112 Ізюм Київ 00.47 20 хв  01.07 Курсує щоденно - переглянути
64 Київ Харків 03.33 20 хв  03.53 Курсує щоденно - переглянути
112 Київ Ізюм 03.33 20 хв  03.53 Курсує щоденно - переглянути
17 Ужгород Харків 07.21 20 хв  07.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
33003 Перемишль Харків 07.21 20 хв  07.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
16 Ясіня Харків 07.21 20 хв  07.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
22 Трускавець Харків 07.37 25 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
725 Харків Київ 08.54 2 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
150 Чернівці Полтава 08.53 10 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
712 Київ Краматорськ 10.01 2 хв  10.03 Курсує щоденно - переглянути
722 Київ Харків 10.12 2 хв  10.14 Курсує щоденно - переглянути
94 Хелм Харків 11.20 20 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Івано-Франківськ Харків 11.20 20 хв  11.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 16.23 20 хв  16.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
15 Харків Ясіня 16.23 20 хв  16.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
93 Харків Хелм 16.23 20 хв  16.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
17 Харків Ужгород 16.23 20 хв  16.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 16.53 10 хв  17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
712 Краматорськ Київ 17.53 2 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
723 Харків Київ 18.41 2 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
724 Київ Харків 19.10 2 хв  19.12 Курсує щоденно - переглянути
21 Харків Трускавець 21.48 20 хв  22.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
1 Харків Івано-Франківськ 22.38 20 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Полтава-Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
8 Одеса Харків 07.44 20 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
150 Чернівці Полтава 09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
149 Полтава Чернівці 16.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
7 Харків Одеса 20.14 20 хв  20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава