У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромодан
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ромодан:

Актуальний розклад електричок по станції Ромодан містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ромодан з такими станціями і населеними пунктами як Огульці, Кременчук, Полтава-Південна, Ромни, Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 20 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти 200 Км, 209 Км, 185 Км, Дубровський кінний завод. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ромодан відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кременчук - Ромодан, Ромодан - Гребінка, Ромни - Ромодан. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ромодан відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Ромодан - Київ від 334.36 грн.

  • Ромодан - Харків від 337.87 грн.

  • Ромодан - Львів від 283.13 грн.

  • Ромодан - Полтава від 29.00 грн. (81.8 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ромодан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ромодан