У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Волочиськ:

Розклад поїздів по станції Волочиськ включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Київ-Пас., Одеса-Головна, Маріуполь, Перемишль Головний, в сумі зі станції Волочиськ можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 43 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 30 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Волочиськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Волочиськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
081К Київ Ужгород 00.45 2 хв  00.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 01.34 2 хв  01.36 Курсує щоденно - переглянути
036Л Перемишль Одеса 02.34 2 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 02.34 2 хв  02.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 02.34 2 хв  02.36 Курсує щоденно - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 03.09 2 хв  03.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 03.15 2 хв  03.17 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 03.15 2 хв  03.17 Курсує щоденно - переглянути
136 Чернівці Одеса 03.32 2 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 04.24 2 хв  04.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 04.41 2 хв  04.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 05.32 2 хв  05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 07.22 2 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 08.36 2 хв  08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 08.46 2 хв  08.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 13.59 2 хв  14.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 14.06 2 хв  14.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 14.31 2 хв  14.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 15.05 2 хв  15.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 16.11 2 хв  16.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Львів Запоріжжя 17.19 2 хв  17.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 19.45 2 хв  19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 23.31 2 хв  23.33 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 23.42 2 хв  23.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Волочиськ