У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Волочиськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Волочиськ:

Розклад поїздів по станції Волочиськ включає в себе 26 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Кам'янець-Подільський, Київ-Пас., Ясіня, Чернівці, в сумі зі станції Волочиськ можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 31 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 55 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 24 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Волочиськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Волочиськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Волочиськ - Київ від 179.00 грн.

  • Волочиськ - Львів від 113.07 грн.

  • Волочиськ - Одеса від 426.09 грн.

  • Волочиськ - Чернівці(всі вокзали) від 154.48 грн.

  • Волочиськ - Тернопіль від 25.00 грн. (57.9 км)

  • Волочиськ - Хмельницький від 95.92 грн. (54.8 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 01.09 2 хв  01.11 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 01.09 2 хв  01.11 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 01.46 2 хв  01.48 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 01.46 2 хв  01.48 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ясіня 03.03 2 хв  03.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 03.03 2 хв  03.05 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Чернівці 03.03 2 хв  03.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Перемишль Одеса 04.29 2 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 04.29 2 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
73 Харків Перемишль 04.48 2 хв  04.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 04.48 2 хв  04.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 07.11 2 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 07.11 2 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
748 Тернопіль Київ 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
128 Запоріжжя Львів 08.51 2 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 17.13 2 хв  17.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 19.22 2 хв  19.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 19.22 2 хв  19.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 21.27 13 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
90 Перемишль Київ 21.27 13 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
747 Київ Тернопіль 22.14 1 хв  22.15 Курсує щоденно - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 23.12 2 хв  23.14 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 23.12 2 хв  23.14 Курсує щоденно - переглянути
136 Чернівці Одеса 23.40 2 хв  23.42 Курсує щоденно - переглянути
26 Ясіня Одеса 23.40 2 хв  23.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Чернівці Одеса 23.40 2 хв  23.42 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Волочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Волочиськ