У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна - Рудниця
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Роздільна - Рудниця:

Розклад поїздів і електричок Роздільна - Рудниця на даний момент включає поїздів далекого прямування - 6, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Роздільна вранці о 07 г 40 хв і прибуває на кінцеву станцію о 11 г 57 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Роздільна о 22 г 35 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Роздільна до пункту прибуття Рудниця становить 3 г 24 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 39 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 25 хв.
Деякі поїзди від станції Роздільна до станції Рудниця курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Роздільна - Рудниця проїжджають через такі станції і населені пункти як: Надія, Перехрестове, Побережжя, Олександрівка.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Роздільна - Рудниця, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Роздільна - Рудниця можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Роздільна до станції Рудниця можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 60.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Роздільна -Рудниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Роздільна — Рудниця

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Рудниця — Роздільна

За маршрутом Роздільна - Рудниця курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Роздільна - Рудниця Показати тільки електрички сполученням Роздільна - Рудниця