У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6426 Букине — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Букине - Харків номер 6426 відправляється зі станції Букине о 08.50 і прибуває на станцію Харків-Левада о 13.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6426 Букине - Харків пролягає по таким станціям як 368 Км, Закомельська, Братське Озеро, Сезонна, Донець, Геніївка, Дружний, Васищеве, ЕЦ-2, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

 Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

З 08 квітня 2024 до відміни п.6426 відмінено. 15,16 квітня 2024 п.6426 Букине - Харків-Левада до ст.Зміїв слідує згідно діючого розкладу, далі Зміїв 12.33-12.50, Жихор 13.28-13.30, Безлюдівський парк 13.39-13.40, Основа (ЕЦ-2) 13.44-13.45, основа (ЕЦ-1) 13.55-13.57, Харків-Вантажний 14.02-14.03, Верещаківка 14.07- 14.08, Харків-Левада 14.13 17,18 квітня 2024 п.6426 Букине - Харків-Левада до ст.Зміїв слідує згідно діючого розкладу, далі Зміїв 12.06 -12,27,Жихор 13.36-13.38, Безлюдівський парк 13.47-13.48, Основа (ЕЦ-2) 13.52-13.53, Основа (ЕЦ-1) 14.03-14.05, Харків-Вантажний 14.10-14.11, Верещаківка 14.15- 14.16, Харків-Левада 14.21

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Букине 08.50
Підгірки 09.10 1 хв  09.11 20 хв 
Ізюм 09.16 3 хв  09.19 26 хв 
Пимонівка 09.24 1 хв  09.25 34 хв 
368 Км 09.29 1 хв  09.30 39 хв 
Федорівка 09.35 1 хв  09.36 45 хв 
Циганська 09.42 2 хв  09.44 52 хв 
Діброва 09.54 1 хв  09.55 1 г  4 хв 
Закомельська 10.05 2 хв  10.07 1 г  15 хв 
Бабариківська 10.13 1 хв  10.14 1 г  23 хв 
Маяк 10.19 1 хв  10.20 1 г  29 хв 
Савинці 10.25 2 хв  10.27 1 г  35 хв 
Братське Озеро 10.41 1 хв  10.42 1 г  51 хв 
Балаклія 10.51 2 хв  10.53 2 г  1 хв 
Вербівка 11.00 1 хв  11.01 2 г  10 хв 
Янківський 11.09 1 хв  11.10 2 г  19 хв 
Сезонна 11.16 1 хв  11.17 2 г  26 хв 
Жовтнева 11.23 1 хв  11.24 2 г  33 хв 
Шебелинка 11.30 8 хв  11.38 2 г  40 хв 
Андріївка 11.43 1 хв  11.44 2 г  53 хв 
Донець 11.50 1 хв  11.51 3 г 
Слобожанська 11.57 1 хв  11.58 3 г  7 хв 
Занки 12.06 2 хв  12.08 3 г  16 хв 
Будинок Відпочинку 12.12 1 хв  12.13 3 г  22 хв 
Геніївка 12.18 1 хв  12.19 3 г  28 хв 
Зидьки 12.24 1 хв  12.25 3 г  34 хв 
Зміїв 12.33 4 хв  12.37 3 г  43 хв 
Левківка 12.40 1 хв  12.41 3 г  50 хв 
Дружний 12.44 1 хв  12.45 3 г  54 хв 
Аксютівка 12.48 1 хв  12.49 3 г  58 хв 
Звидки 12.54 1 хв  12.55 4 г  4 хв 
Борівська-Південна 12.59 1 хв  13.00 4 г  9 хв 
Васищеве 13.04 1 хв  13.05 4 г  14 хв 
Жихор 13.09 2 хв  13.11 4 г  19 хв 
Удянська 13.15 1 хв  13.16 4 г  25 хв 
Безлюдівка 13.20 1 хв  13.21 4 г  30 хв 
ЕЦ-2 13.25 1 хв  13.26 4 г  35 хв 
Передвузлова 13.29 1 хв  13.30 4 г  39 хв 
Основа 13.36 2 хв  13.38 4 г  46 хв 
Харків-Вантажний 13.43 1 хв  13.44 4 г  53 хв 
Верещаківка-Левадська 13.48 1 хв  13.49 4 г  58 хв 
Харків-Левада 13.54 5 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6426 Букине — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031