У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Батьово
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Батьово:

Розклад поїздів по станції Батьово включає в себе 13 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Кошице, Солотвино-1, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Батьово можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 16 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 04 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 48 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Батьово.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Батьово, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
207К Київ Ужгород 09.13 3 хв  09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Ужгород 09.24 2 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 09.24 2 хв  09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 10.10 2 хв  10.12 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 13.40 4 хв  13.44 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 15.05 3 хв  15.08 Курсує щоденно - переглянути
081Л Ужгород Київ 17.20 2 хв  17.22 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 18.34 2 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
207Л Ужгород Київ 18.45 2 хв  18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
235Д Ужгород Львів 19.01 2 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 21.17 2 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути
862Д Кошице Київ 21.18 2 хв  21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 21.50 4 хв  21.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Батьово