У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Батьово
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Батьово:

Розклад поїздів по станції Батьово включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Львів, Солотвино-1, Харків-Пас., Київ-Пас., в сумі зі станції Батьово можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 27 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 52 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 25 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Батьово.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Батьово, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
266 Ковель Ужгород 05.25 2 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 07.09 2 хв  07.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 07.48 32 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 09.53 3 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 09.53 3 хв  09.56 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 12.31 2 хв  12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 13.56 2 хв  13.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 17.19 2 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 17.19 2 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 20.17 48 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 21.29 5 хв  21.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
265 Ужгород Ковель 22.42 2 хв  22.44 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Батьово