У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Батьово
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Батьово:

Розклад поїздів по станції Батьово включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Солотвино-1, Львів, Харків-Пас., Запоріжжя-1, в сумі зі станції Батьово можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 47 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 08 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Батьово.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Батьово, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Батьово - Київ від 272.58 грн.

  • Батьово - Харків від 348.38 грн.

  • Батьово - Львів від 120.68 грн. (257.7 км)

  • Батьово - Дніпро від 697.22 грн.

  • Батьово - Запоріжжя від 348.38 грн.

  • Батьово - Тернопіль від 251.67 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
48 Запоріжжя Ужгород 04.40 7 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
40 Запоріжжя Солотвино 04.40 24 хв  05.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
745 Київ Ужгород 05.47 7 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
368 Ковель Ужгород 05.47 7 хв  05.54 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 06.03 2 хв  06.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 06.47 2 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 07.19 31 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 09.57 2 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 09.57 2 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 12.00 2 хв  12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 14.54 2 хв  14.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 16.15 10 хв  16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 15.59 26 хв  16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 17.30 2 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 17.30 2 хв  17.32 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 17.48 37 хв  18.25 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 19.27 2 хв  19.29 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 21.15 2 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
367 Ужгород Ковель 23.45 2 хв  23.47 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Київ 23.45 2 хв  23.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Батьово можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Батьово