У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бердичів:

Розклад поїздів по станції Бердичів включає в себе 23 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Хелм-Головний, Запоріжжя-1, Ужгород, Івано-Франківськ, в сумі зі станції Бердичів можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 51 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 18 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бердичів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бердичів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
78 Ковель Одеса 01.28 5 хв  01.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 01.51 2 хв  01.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Перемишль Запоріжжя 02.41 2 хв  02.43 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 03.45 2 хв  03.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6 Запоріжжя Івано-Франківськ 03.45 2 хв  03.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
24 Хелм Київ 04.31 2 хв  04.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
32 Запоріжжя Перемишль 04.57 2 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.01 2 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 06.13 2 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 08.50 2 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 08.54 2 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
124 Ужгород Київ 08.54 2 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
887 Коростень Вінниця 10.40 2 хв  10.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Київ Луцьк 11.04 2 хв  11.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 15.18 2 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 16.17 2 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
756 Луцьк Київ 18.51 2 хв  18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 20.12 2 хв  20.14 Курсує щоденно - переглянути
123 Київ Ужгород 20.12 2 хв  20.14 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 22.48 2 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
5 Івано-Франківськ Запоріжжя 23.03 2 хв  23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 23.03 2 хв  23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бердичів