У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Бердичів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Бердичів:

Розклад поїздів по станції Бердичів включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Ковель, Київ-Пас., Рівне, Запоріжжя-1, в сумі зі станції Бердичів можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 29 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Бердичів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Бердичів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
78 Ковель Одеса 01.18 5 хв  01.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Ш Одеса Ковель 02.41 5 хв  02.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
24* Хелм Київ 04.31 2 хв  04.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 05.49 2 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.01 2 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 06.13 2 хв  06.15 Курсує щоденно - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 07.55 2 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 08.09 2 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 08.16 2 хв  08.18 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 15.55 2 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 20.02 2 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 22.48 2 хв  22.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Бердичів