У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калинівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Калинівка:

Розклад поїздів по станції Калинівка включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Ковель, Хмельницький, Одеса-Головна, Київ-Пас., Маріуполь, в сумі зі станції Калинівка можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 15 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 06 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 51 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Калинівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Калинівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Калинівка-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
78 Одеса Ковель 01.17 2 хв  01.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 02.13 2 хв  02.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 02.49 2 хв  02.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 05.13 2 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.39 2 хв  08.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 09.27 2 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 09.46 2 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 09.56 2 хв  09.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Запоріжжя Хмельницький 09.58 2 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 15.30 2 хв  15.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 16.59 2 хв  17.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
174 Хмельницький Запоріжжя 19.19 2 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 19.35 2 хв  19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 22.44 2 хв  22.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Калинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Калинівка