У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калинівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Калинівка:

Розклад поїздів по станції Калинівка включає в себе 34 поїздів за такими напрямками як Ковель, Перемишль Головний, Жмеринка-Пас., Ворохта, Івано-Франківськ, в сумі зі станції Калинівка можна виїхати за 19 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 47 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 14 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Калинівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Калинівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Калинівка - Київ від 92.80 грн. (188.9 км)

  • Калинівка - Дніпро від 366.78 грн.

  • Калинівка - Одеса від 241.08 грн.

  • Калинівка - Хмельницький від 146.50 грн. (171.2 км)

  • Калинівка - Вінниця(всі вокзали) від 116.61 грн. (28.3 км)

Популярні напрямки:

Вокзал Калинівка-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
78 Одеса Ковель 00.51 2 хв  00.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 00.55 2 хв  00.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 00.55 2 хв  00.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Жмеринка 01.05 2 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 01.05 2 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Ворохта 01.41 2 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Івано-Франківськ 01.41 2 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
181 Дніпро Львів 01.41 2 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
203 Дніпро Івано-Франківськ 01.41 2 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
41 Дніпро Трускавець 01.41 2 хв  01.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 01.45 2 хв  01.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
90 Перемишль Київ 01.45 2 хв  01.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 02.05 2 хв  02.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 05.34 2 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 07.16 2 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Жмеринка Шостка 07.16 2 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Ворохта Київ 09.46 2 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Рахів Київ 09.46 2 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
748 Тернопіль Київ 10.20 1 хв  10.21 Курсує щоденно - переглянути
191 Київ Львів 10.25 2 хв  10.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Київ Жмеринка 11.14 2 хв  11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 11.30 1 хв  11.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 14.23 1 хв  14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
772
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Хмельницький Київ 14.35 2 хв  14.37 Курсує щоденно - переглянути
234 Жмеринка Київ 16.48 2 хв  16.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
771
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Київ Хмельницький 16.58 2 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
255 Київ Рахів 18.23 2 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Ворохта 18.23 2 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
747 Київ Тернопіль 19.04 2 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
192 Львів Київ 19.15 2 хв  19.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 21.15 2 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути
181 Івано-Франківськ Дніпро 22.35 2 хв  22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
182 Львів Дніпро 22.35 2 хв  22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
42 Трускавець Дніпро 22.35 2 хв  22.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Калинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Калинівка