У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калинівка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Калинівка:

Розклад поїздів по станції Калинівка включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Перемишль Головний, Ковель, Київ-Пас., Одеса-Головна, Жмеринка-Пас., в сумі зі станції Калинівка можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 28 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 42 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 14 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Калинівка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Калинівка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Калинівка-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
89 Київ Перемишль 01.37 2 хв  01.39 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 01.59 2 хв  02.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
33003 Перемишль Київ 02.26 2 хв  02.28 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 02.35 2 хв  02.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 02.45 2 хв  02.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Жмеринка 02.45 2 хв  02.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Київ 06.30 2 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 06.30 2 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
701 Дарниця Вінниця 11.35 2 хв  11.37 Курсує щоденно - переглянути
887 Коростень Вінниця 11.50 2 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Вінниця Чернігів 14.00 2 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
890 Вінниця Коростень 14.15 2 хв  14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Кам'янець-Подільський Київ 16.39 2 хв  16.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 16.39 2 хв  16.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 17.11 2 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Кам'янець-Подільський 17.11 2 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Калинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Калинівка