У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козятин:

Актуальний розклад електричок по станції Козятин містить всього 54 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Козятин з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Шепетівка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Бердичів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 24 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Сестринівка, Залізничне, Каолінова, Сигнал. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Козятин відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Вінниця, Київ-Пас. - Козятин-1, Погребище-1 - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козятин відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Козятин - Київ від 50.00 грн. (144.9 км)

  • Козятин - Харків від 572.44 грн.

  • Козятин - Львів від 158.21 грн.

  • Козятин - Дніпро від 206.90 грн.

  • Козятин - Одеса від 194.23 грн.

  • Козятин - Запоріжжя від 230.69 грн.

  • Козятин - Суми(всі вокзали) від 195.70 грн.

  • Козятин - Чернігів(всі вокзали) від 154.95 грн.

  • Козятин - Рівне від 138.24 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Козятин-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6202-6004 Козятин Київ 03.38 Курсує щоденно - переглянути
6249 Козятин Шепетівка 04.20 Курсує щоденно - переглянути
6301 Козятин Жмеринка 04.56 Курсує щоденно - переглянути
6204-6010 Козятин Київ 05.31 Курсує щоденно - переглянути
6291 Погребище-1 Козятин 06.40 Курсує щоденно - переглянути
6201 Фастів Козятин 06.47 Курсує щоденно - переглянути
6250 Шепетівка Козятин 06.52 Курсує щоденно - переглянути
6303 Козятин Жмеринка 07.06 Курсує щоденно - переглянути
6251 Козятин Бердичів 07.06 Курсує щоденно - переглянути
6302 Жмеринка Козятин 07.45 Курсує щоденно - переглянути
6252 Бердичів Козятин 08.36 Курсує щоденно - переглянути
6206-6014 Козятин Київ 08.46 Курсує щоденно - переглянути
6305 Козятин Жмеринка 08.56 Курсує щоденно - переглянути
6461-6462 Коростень Козятин 09.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Жмеринка Козятин 09.48 Курсує щоденно - переглянути
6292-6293 Козятин Жашків 09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6292 Козятин Погребище-1 09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6208-6018 Козятин Київ 10.05 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 10.30 Курсує щоденно - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 10.46 Курсує щоденно - переглянути
887-888 Коростень Вінниця 10.56 2 хв  10.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6007-6209 Київ Козятин 11.10 Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 11.15 Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 11.32 Курсує щоденно - переглянути
6306 Жмеринка Козятин 11.33 Курсує щоденно - переглянути
6210-6020 Козятин Київ 11.50 Курсує щоденно - переглянути
6013-6205 Київ Козятин 13.39 Курсує щоденно - переглянути
6309 Козятин Жмеринка 13.55 Курсує щоденно - переглянути
6308 Жмеринка Козятин 14.26 Курсує щоденно - переглянути
6212-6024 Козятин Київ 14.30 Курсує щоденно - переглянути
889-890 Вінниця Коростень 14.57 2 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6017-6207 Київ Козятин 15.11 Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 15.25 Курсує щоденно - переглянути
6461-6462 Козятин Коростень 15.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6311 Козятин Жмеринка 17.09 Курсує щоденно - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 17.20 Курсує щоденно - переглянути
6256 Шепетівка Козятин 17.28 Курсує щоденно - переглянути
6257* Козятин Бердичів 17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6214-6030 Козятин Київ 17.46 Курсує щоденно - переглянути
6021-6211 Київ Козятин 18.53 Курсує щоденно - переглянути
6258* Бердичів Козятин 18.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6259* Козятин Бердичів 19.08 Курсує щоденно - переглянути
6294-6295 Жашків Козятин 19.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6295 Погребище-1 Козятин 19.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6312 Жмеринка Козятин 19.42 Курсує щоденно - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 20.32 Курсує щоденно - переглянути
6260* Бердичів Козятин 20.36 Курсує щоденно - переглянути
6261* Козятин Шепетівка 20.48 Курсує щоденно - переглянути
6313 Козятин Жмеринка 20.48 Курсує щоденно - переглянути
6216 Козятин Фастів 20.53 Курсує щоденно - переглянути
6296 Козятин Погребище-1 21.00 Курсує щоденно - переглянути
6031-6215 Київ Козятин 22.13 Курсує щоденно - переглянути
6314 Жмеринка Козятин 22.54 Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 23.35 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Козятин-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6249 Козятин Шепетівка 04.34 1 хв  04.35 Курсує щоденно - переглянути
6250 Шепетівка Козятин 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6251 Козятин Бердичів 07.20 1 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6252 Бердичів Козятин 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6461-6462 Коростень Козятин 09.14 1 хв  09.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 11.00 1 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 11.20 1 хв  11.21 Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Шепетівка 15.39 1 хв  15.40 Курсує щоденно - переглянути
6461-6462 Козятин Коростень 15.52 1 хв  15.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6256 Шепетівка Козятин 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6257* Козятин Бердичів 17.44 1 хв  17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6258* Бердичів Козятин 18.44 1 хв  18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6259* Козятин Бердичів 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6260* Бердичів Козятин 20.24 2 хв  20.26 Курсує щоденно - переглянути
6261* Козятин Шепетівка 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 23.23 1 хв  23.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Козятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козятин