У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Славське:

Розклад поїздів по станції Славське включає в себе 22 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Солотвино-1, Ужгород, Львів, Харків-Пас., в сумі зі станції Славське можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 56 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 56 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Славське.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Славське, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
13 Солотвино Київ 23.58 3 хв  00.01 Курсує щоденно - переглянути
124 Ужгород Київ 23.58 3 хв  00.01 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 04.58 2 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
123 Київ Ужгород 04.58 2 хв  05.00 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 06.57 2 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 08.06 2 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
145 Ужгород Львів 08.06 2 хв  08.08 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 08.07 6 хв  08.13 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 08.28 3 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 09.40 2 хв  09.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 10.55 2 хв  10.57 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 12.13 3 хв  12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 13.51 2 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Славське 14.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
746 Славське Київ 14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 14.47 2 хв  14.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 19.00 2 хв  19.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 20.09 2 хв  20.11 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 20.50 2 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 22.04 2 хв  22.06 Курсує щоденно - переглянути
145 Львів Ужгород 23.01 2 хв  23.03 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 23.01 2 хв  23.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Славське