У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Славське
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Славське:

Розклад поїздів по станції Славське включає в себе 34 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Ужгород, Луцьк, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Славське можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 07 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 53 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Славське.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Славське, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Славське - Київ від 257.41 грн.

  • Славське - Харків від 960.03 грн.

  • Славське - Львів від 92.13 грн. (154.1 км)

  • Славське - Дніпро від 780.93 грн.

  • Славське - Одеса від 330.08 грн.

  • Славське - Запоріжжя від 965.55 грн.

  • Славське - Рівне від 274.54 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
40 Запоріжжя Солотвино 02.12 2 хв  02.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 02.12 2 хв  02.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
367 Ужгород Луцьк 02.34 4 хв  02.38 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Київ 02.34 4 хв  02.38 Курсує щоденно - переглянути
745 Київ Ужгород 02.58 5 хв  03.03 Курсує щоденно - переглянути
368 Луцьк Ужгород 02.58 5 хв  03.03 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 04.27 2 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 04.44 2 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 05.39 4 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 07.02 3 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 07.02 3 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Харків Ужгород 07.15 2 хв  07.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 08.35 2 хв  08.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
749
ІНТЕРСІТІ
Ужгород Київ 09.55 2 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 09.55 2 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
4 Запоріжжя Ужгород 11.27 2 хв  11.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
4 Дніпро Ужгород 11.41 2 хв  11.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 12.20 2 хв  12.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
346 Чернівці Ужгород 13.06 5 хв  13.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 14.47 2 хв  14.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
345 Ужгород Чернівці 15.05 3 хв  15.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
17
СКОВОРОДА ЕКСПРЕС
Ужгород Харків 16.53 2 хв  16.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 18.42 2 хв  18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 18.54 2 хв  18.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 18.54 2 хв  18.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Дніпро 19.33 2 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
3 Ужгород Запоріжжя 19.36 2 хв  19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 20.22 2 хв  20.24 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 20.22 2 хв  20.24 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 21.05 2 хв  21.07 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 22.04 2 хв  22.06 Курсує щоденно - переглянути
749 Київ Відень 22.13 2 хв  22.15 Курсує щоденно - переглянути
749
ІНТЕРСІТІ
Київ Ужгород 22.13 2 хв  22.15 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 22.45 3 хв  22.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Славське