У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Запоріжжя:

Розклад поїздів по станції Запоріжжя включає в себе 35 поїздів за такими напрямками як Мінськ-Пас., Харків-Пас., Київ-Пас., Новоолексіївка, Маріуполь, в сумі зі станції Запоріжжя можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 14 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 39 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 10 г 25 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Запоріжжя.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Запоріжжя, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Запоріжжя-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Д Запоріжжя Мінськ 01.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Харків 01.30 5 хв  01.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
084ПЛ Маріуполь Київ 02.09 5 хв  02.14 Курсує щоденно - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 02.29 5 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
010К Київ Маріуполь 03.50 2 хв  03.52 Курсує щоденно - переглянути
084ОШ Київ Маріуполь 03.34 25 хв  03.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 04.07 14 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 05.09 8 хв  05.17 Курсує щоденно - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
038К Київ Запоріжжя 06.37 Курсує щоденно - переглянути
116К Київ Бердянськ 06.09 34 хв  06.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
271Л Ужгород Запоріжжя 07.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 07.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 08.00 5 хв  08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 08.00 5 хв  08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 08.03 10 хв  08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 08.16 Курсує щоденно - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 14.46 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 14.52 30 хв  15.22 Курсує щоденно - переглянути
732П Запоріжжя Київ 15.32 Курсує щоденно - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 15.51 5 хв  15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 15.51 5 хв  15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 16.31 45 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П Запоріжжя Київ 19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 20.16 20 хв  20.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
738КО Київ Запоріжжя 20.48 Курсує щоденно - переглянути
038П Запоріжжя Київ 21.38 Курсує щоденно - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 21.55 8 хв  22.03 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 22.11 5 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
010Д Маріуполь Київ 22.45 2 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути
116П Бердянськ Київ 23.10 36 хв  23.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Запоріжжя-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142Л Одеса Маріуполь 07.53 20 хв  08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя