З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів - Мукачево
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Львів - Мукачево:

Розклад поїздів і електричок Львів - Мукачево на даний момент включає поїздів далекого прямування - 10, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Львів вранці о 04 г 09 хв і прибуває на кінцеву станцію о 08 г 45 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Львів о 21 г 00 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Львів до пункту прибуття Мукачево становить 4 г 17 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 43 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 1 хв.
Деякі поїзди від станції Львів до станції Мукачево курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Львів - Мукачево проїжджають через такі станції і населені пункти як: Стрий, Лавочне, Карпати.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Львів - Мукачево, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Львів - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Львів -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Мукачево

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Мукачево — Львів

За маршрутом Львів - Мукачево курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Львів - Мукачево Показати тільки електрички сполученням Львів - Мукачево