У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрий - Мукачево
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Стрий - Мукачево:

Розклад поїздів і електричок Стрий - Мукачево на даний момент включає поїздів далекого прямування - 10, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Стрий вночі о 01 г 50 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 50 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Стрий о 21 г 34 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Стрий до пункту прибуття Мукачево становить 3 г 16 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 45 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 4 г 8 хв.
Деякі поїзди від станції Стрий до станції Мукачево курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Стрий - Мукачево проїжджають через такі станції і населені пункти як: Сколе, Свалява.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Стрий - Мукачево, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Стрий - Мукачево можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Стрий -Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Стрий — Мукачево

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Мукачево — Стрий

За маршрутом Стрий - Мукачево курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Стрий - Мукачево Показати тільки електрички сполученням Стрий - Мукачево