У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Калинівка-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Калинівка-1:

Розклад поїздів по станції Калинівка-1 включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Ковель, Хмельницький, Одеса-Головна, Київ-Пас., Маріуполь, в сумі зі станції Калинівка-1 можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 15 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 06 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 51 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Калинівка-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Калинівка-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
78 Одеса Ковель 01.33 2 хв  01.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 02.53 2 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 03.02 2 хв  03.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 05.13 2 хв  05.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 08.39 2 хв  08.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 09.27 2 хв  09.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 09.46 2 хв  09.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 09.56 2 хв  09.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
887 Коростень Вінниця 11.50 2 хв  11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
701 Дарниця Вінниця 12.20 2 хв  12.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Вінниця Чернігів 13.47 2 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
890 Вінниця Коростень 14.15 2 хв  14.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 15.30 2 хв  15.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 17.21 2 хв  17.23 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 19.35 2 хв  19.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 22.44 2 хв  22.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Калинівка-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Калинівка-1