У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Харків:

Розклад поїздів по станції Харків включає в себе 45 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Попасна, Запоріжжя-1, Львів, Мінськ-Пас., в сумі зі станції Харків можна виїхати за 23 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 18 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 46 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 28 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Харків.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Харків, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Харків-Балашівський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
020ДП Попасна Київ 01.13 5 хв  01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 04.56 5 хв  05.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Харків-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Ф Мінськ Запоріжжя 00.19 22 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 02.14 29 хв  02.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 03.36 25 хв  04.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Харків 05.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К Київ Харків 05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 05.48 32 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О Харків Київ 07.15 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 07.52 28 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
060ОШ Одеса Харків 08.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 08.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Миколаїв Харків 09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 10.05 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 08.44 1 г 26 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
095Х Москва Дніпро 08.44 1 г 26 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
022Л Трускавець Харків 10.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Полтава 08.44 2 г 26 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 11.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 11.12 23 хв  11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К Київ Харків 11.35 Курсує щоденно - переглянути
149К Харків Ворохта 12.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.06 33 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
723О Харків Київ 13.09 Курсує щоденно - переглянути
150Ш Ворохта Харків 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 14.21 27 хв  14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Миколаїв 16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
059КО Харків Одеса 17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
724К Київ Харків 18.10 Курсує щоденно - переглянути
721О Харків Київ 18.35 Курсує щоденно - переглянути
015КО Харків Рахів 18.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
021О Харків Трускавець 20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 20.44 23 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 20.35 39 хв  21.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
007ОШ Харків Одеса 21.36 Курсує щоденно - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.07 38 хв  22.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 22.50 Курсує щоденно - переглянути
063О Харків Київ 23.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 21.34 1 г 43 хв  23.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 22.35 42 хв  23.17 Курсує щоденно - переглянути
370К Київ Баку 23.25 30 хв  23.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків