У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Харків:

Розклад поїздів по станції Харків включає в себе 65 поїздів за такими напрямками як Запоріжжя-1, Новоолексіївка, Бердянськ, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Харків можна виїхати за 26 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 43 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 41 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 58 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Харків.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Харків, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Харків-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Ф Мінськ Запоріжжя 00.19 22 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 01.23 22 хв  01.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 01.23 22 хв  01.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 02.14 29 хв  02.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 03.46 25 хв  04.11 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 03.46 25 хв  04.11 Курсує щоденно - переглянути
064К
Оберіг
Київ Харків 06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П
Харків
Новоолексіївка Харків 06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 05.48 32 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 05.48 32 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 05.48 32 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
793 Харків Кривий Ріг 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О
Інтерсіті+
Харків Київ 07.11 Курсує щоденно - переглянути
138К
Максим Яровець
Хмельницький Лисичанськ 07.50 30 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 07.50 30 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Д Маріуполь Харків 08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш
Чайка
Одеса Харків 08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ
Мрія
Ужгород Харків 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
016Л
Владислав Зубенко
Рахів Харків 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Ш Одеса Лисичанськ 08.28 47 хв  09.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ
Пальміра
Одеса Харків 09.45 Курсує щоденно - переглянути
140Ш Миколаїв Харків 09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Дніпро Харків 10.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Дніпро 08.44 1 г 26 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Кривий Ріг 08.44 1 г 26 хв  10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 10.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
796 Дніпро Бахмут 10.07 23 хв  10.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 10.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Х Москва Полтава 08.44 2 г 26 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 11.10 23 хв  11.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К
Інтерсіті+
Київ Харків 11.36 Курсує щоденно - переглянути
209О Харків Чернівці 12.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.06 30 хв  12.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
723О
Інтерсіті+
Харків Київ 13.05 Курсує щоденно - переглянути
210Л Чернівці Харків 13.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 14.10 29 хв  14.39 Курсує щоденно - переглянути
142Л Львів Бахмут 14.10 29 хв  14.39 Курсує щоденно - переглянути
017КО
Мрія
Харків Ужгород 15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О
Владислав Зубенко
Харків Рахів 15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 16.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
077О Харків Маріуполь 16.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
139О Харків Миколаїв 17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
724К
Інтерсіті+
Київ Харків 18.11 Курсує щоденно - переглянути
721О
Інтерсіті+
Харків Київ 18.36 Курсує щоденно - переглянути
796 Бахмут Дніпро 19.04 23 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
795 Харків Дніпро 19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
021КО Харків Трускавець 20.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 20.43 25 хв  21.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 20.35 51 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д
Максим Яровець
Лисичанськ Хмельницький 20.35 51 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
007ОШ
Пальміра
Харків Одеса 21.43 Курсує щоденно - переглянути
081О
Харків
Харків Новоолексіївка 22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
794 Кривий Ріг Харків 22.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.10 30 хв  22.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
090Д Лисичанськ Одеса 22.11 35 хв  22.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
059О
Чайка
Харків Одеса 22.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К
Інтерсіті+
Київ Харків 22.51 Курсує щоденно - переглянути
063О
Оберіг
Харків Київ 23.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 21.34 1 г 43 хв  23.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Кривий Ріг Москва 22.35 42 хв  23.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 23.25 30 хв  23.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Харків-Балашівський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
020ДП Попасна Київ 01.02 5 хв  01.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
020КЛ Київ Попасна 04.56 5 хв  05.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків