У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кременчук
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кременчук:

Актуальний розклад електричок по станції Кременчук містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кременчук з такими станціями і населеними пунктами як Полтава-Південна, Передгірковий парк, Ромодан, Гадяч, Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 55 хв до пункту призначення Павлиш. Найближчі станції та зупинні пункти Потоки, Череднички, Крюків На Дніпрі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кременчук відправляються або прибувають ввечері - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Павлиш - Передгірковий парк, Гадяч - Кременчук, Кобеляки - Кременчук. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кременчук відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кременчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кременчук