У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Подільськ-Жм.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Подільськ-Жм.:

Розклад поїздів по станції Подільськ-Жм. включає в себе 33 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ужгород, Ізмаїл, Одеса-Головна, Мінськ-Пас., в сумі зі станції Подільськ-Жм. можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 57 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 24 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 27 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Подільськ-Жм..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Подільськ-Жм., можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
106 Одеса Київ 00.33 2 хв  00.35 Курсує щоденно - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 01.12 2 хв  01.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 01.16 2 хв  01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 03.23 2 хв  03.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
105 Київ Одеса 03.55 2 хв  03.57 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 05.26 2 хв  05.28 Курсує щоденно - переглянути
53 Дніпро Одеса 05.34 4 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 05.34 4 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 07.21 2 хв  07.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
764 Одеса Київ 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
036Л Перемишль Одеса 08.19 2 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 08.19 2 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 08.19 2 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
86 Запоріжжя Одеса 08.27 4 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Харків Одеса 08.27 4 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 08.40 17 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 09.20 2 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 09.30 17 хв  09.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 10.42 2 хв  10.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 16.52 3 хв  16.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 17.18 15 хв  17.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 17.45 2 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Гродно 18.12 15 хв  18.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 18.34 2 хв  18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 19.57 3 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 19.57 3 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Ш Одеса Ковель 20.57 2 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 21.13 2 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 21.13 2 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути
763 Київ Одеса 21.42 1 хв  21.43 Курсує щоденно - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 22.50 3 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 22.50 3 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 23.34 2 хв  23.36 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Подільськ-Жм.

У населеному пункті Подільськ є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Подільськ