У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Подільськ-Жм.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Подільськ-Жм.:

Розклад поїздів по станції Подільськ-Жм. включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Одеса-Головна, Чернівці, Рахів, Харків-Пас., в сумі зі станції Подільськ-Жм. можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 17 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 29 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 12 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Подільськ-Жм..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Подільськ-Жм., можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
106 Одеса Київ 23.53 15 хв  00.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
105 Київ Одеса 05.02 15 хв  05.17 Курсує щоденно - переглянути
53 Дніпро Одеса 05.40 2 хв  05.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 06.21 2 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
235 Чернівці Одеса 06.21 2 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 07.32 2 хв  07.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
287 Харків Одеса 07.42 2 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 08.28 2 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 08.37 2 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 08.37 2 хв  08.39 Курсує щоденно - переглянути
236 Одеса Чернівці 17.47 2 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 17.47 2 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
290 Одеса Харків 18.33 2 хв  18.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 19.18 2 хв  19.20 Курсує щоденно - переглянути
36 Одеса Перемишль 19.18 2 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 20.49 2 хв  20.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 21.03 2 хв  21.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 23.14 10 хв  23.24 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Подільськ-Жм. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Подільськ-Жм.

У населеному пункті Подільськ є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Подільськ