У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Роздільна:

Розклад поїздів по станції Роздільна включає в себе 31 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Ужгород, Перемишль Головний, Ковель, Київ-Пас., в сумі зі станції Роздільна можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 13 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 0 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Роздільна.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Роздільна, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Роздільна - Київ від 372.14 грн.

  • Роздільна - Харків від 522.35 грн.

  • Роздільна - Львів від 431.25 грн.

  • Роздільна - Дніпро від 282.96 грн.

  • Роздільна - Одеса від 30.00 грн. (63.0 км)

  • Роздільна - Рівне від 295.38 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Роздільна-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 05.11 2 хв  05.13 Курсує щоденно - переглянути
53
СКІФІЯ
Дніпро Одеса 06.48 5 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Запоріжжя Одеса 06.48 5 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
254 Кривий Ріг Одеса 06.48 5 хв  06.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 07.22 2 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Ясіня Одеса 07.22 2 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Чернівці Одеса 07.22 2 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
25 Івано-Франківськ Одеса 07.22 2 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
135 Івано-Франківськ Одеса 07.22 2 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Київ Одеса 07.31 2 хв  07.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 08.04 2 хв  08.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Перемишль Одеса 11.51 2 хв  11.53 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 11.51 2 хв  11.53 Курсує щоденно - переглянути
192 Краматорськ Одеса 12.00 2 хв  12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Харків Одеса 12.00 2 хв  12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
7
ПАЛЬМІРА
Харків Одеса 12.00 2 хв  12.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 15.49 2 хв  15.51 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 15.49 2 хв  15.51 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 18.10 2 хв  18.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
148 Одеса Київ 18.27 2 хв  18.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Чернівці 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Ясіня 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Івано-Франківськ 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Івано-Франківськ 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Одеса Харків 22.02 2 хв  22.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
192 Одеса Краматорськ 22.02 2 хв  22.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 22.14 2 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
54
СКІФІЯ
Одеса Дніпро 22.14 2 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
52 Одеса Запоріжжя 22.14 2 хв  22.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 22.33 2 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Роздільна