У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Роздільна:

Розклад поїздів по станції Роздільна включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Одеса-Головна, Рахів, Чернівці, Харків-Пас., Ужгород, в сумі зі станції Роздільна можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 09 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 29 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 20 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Роздільна.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Роздільна, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Роздільна-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
105 Київ Одеса 07.07 2 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
53 Дніпро Одеса 07.23 2 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 08.07 2 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
235 Чернівці Одеса 08.07 2 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 09.16 2 хв  09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
287 Харків Одеса 09.26 2 хв  09.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 10.12 2 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 10.21 2 хв  10.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Чоп Одеса 10.21 2 хв  10.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 10.21 2 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 16.06 2 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
236 Одеса Чернівці 16.06 2 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
290 Одеса Харків 16.55 2 хв  16.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 17.22 2 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Чоп 17.22 2 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 17.22 2 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 19.11 2 хв  19.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 19.24 2 хв  19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 21.21 2 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
106 Одеса Київ 22.07 2 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Роздільна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Роздільна