У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сколе
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Сколе:

Розклад поїздів по станції Сколе включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Солотвино-1, Ужгород, Київ-Пас., Ковель, Львів, в сумі зі станції Сколе можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 36 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 08 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 32 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Сколе.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Сколе, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Сколе - Київ від 343.76 грн.

  • Сколе - Львів від 95.52 грн. (128.5 км)

  • Сколе - Одеса від 480.13 грн.

  • Сколе - Суми(всі вокзали) від 362.24 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
40 Запоріжжя Солотвино 01.34 2 хв  01.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
48 Запоріжжя Ужгород 01.34 2 хв  01.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
745 Київ Ужгород 02.03 2 хв  02.05 Курсує щоденно - переглянути
368 Ковель Ужгород 02.03 2 хв  02.05 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Київ 03.20 3 хв  03.23 Курсує щоденно - переглянути
367 Ужгород Ковель 03.20 3 хв  03.23 Курсує щоденно - переглянути
29 Київ Ужгород 03.48 2 хв  03.50 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 04.05 2 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 05.10 2 хв  05.12 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Ужгород 06.52 2 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
81 Київ Ужгород 06.52 2 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
829 Ужгород Львів 09.05 1 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 11.34 2 хв  11.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
346 Чернівці Ужгород 12.27 5 хв  12.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 15.18 2 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
345 Ужгород Чернівці 15.40 2 хв  15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Львів Ужгород 18.04 2 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
47 Ужгород Запоріжжя 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
39 Солотвино Запоріжжя 19.25 2 хв  19.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Кам'янець-Подільський 20.50 2 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
81 Ужгород Київ 20.50 2 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 21.39 2 хв  21.41 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 22.33 2 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 23.16 2 хв  23.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Сколе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сколе