У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сколе
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Сколе:

Розклад поїздів по станції Сколе включає в себе 20 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Солотвино-1, Кошице, Ужгород, Львів, в сумі зі станції Сколе можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 26 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 08 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Сколе.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Сколе, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
235Л Ужгород Київ 00.14 2 хв  00.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 00.32 2 хв  00.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 00.40 2 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
239Л Ужгород Київ 02.28 1 хв  02.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 04.19 2 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 06.01 2 хв  06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
29 Київ Ужгород 06.24 2 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Київ Ужгород 06.45 3 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 06.42 18 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 07.28 2 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
239К Київ Ужгород 08.06 2 хв  08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
829 Ужгород Львів 10.15 1 хв  10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 10.22 2 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 11.58 2 хв  12.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 14.24 2 хв  14.26 Курсує щоденно - переглянути
829 Львів Ужгород 18.23 2 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
81 Ужгород Київ 20.41 2 хв  20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 21.19 2 хв  21.21 Курсує щоденно - переглянути
29 Ужгород Київ 22.30 2 хв  22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 23.10 5 хв  23.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Сколе можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сколе