У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вапнярка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вапнярка:

Розклад поїздів по станції Вапнярка включає в себе 36 поїздів за такими напрямками як Львів, Чернівці, Київ-Пас., Одеса-Головна, Ужгород, в сумі зі станції Вапнярка можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 40 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 34 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вапнярка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вапнярка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
12 Одеса Львів 01.14 9 хв  01.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 01.32 2 хв  01.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
106 Одеса Київ 02.02 2 хв  02.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
105 Київ Одеса 02.38 2 хв  02.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 03.05 2 хв  03.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 03.02 20 хв  03.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 03.34 2 хв  03.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Чернівці Одеса 03.39 2 хв  03.41 Курсує щоденно - переглянути
26 Ворохта Одеса 03.39 2 хв  03.41 Курсує щоденно - переглянути
120 Запоріжжя Львів 04.39 2 хв  04.41 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 05.19 2 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Львів Одеса 05.21 2 хв  05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 05.39 2 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л Перемишль Одеса 06.29 2 хв  06.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 06.40 2 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Одеса 06.40 2 хв  06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 06.59 2 хв  07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 07.30 2 хв  07.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 07.16 20 хв  07.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 07.53 2 хв  07.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 08.52 2 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
764 Одеса Київ 08.59 1 хв  09.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 10.27 20 хв  10.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 15.07 2 хв  15.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 18.50 2 хв  18.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 19.14 2 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Ворохта 19.36 2 хв  19.38 Курсує щоденно - переглянути
236 Одеса Чернівці 19.36 2 хв  19.38 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Гродно 19.59 2 хв  20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 20.26 2 хв  20.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 20.42 20 хв  21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 21.25 2 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 21.25 2 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 21.32 2 хв  21.34 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 22.56 2 хв  22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 23.23 2 хв  23.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вапнярка