У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вапнярка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Вапнярка:

Розклад поїздів по станції Вапнярка включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Одеса-Головна, Львів, Ужгород, Перемишль Головний, в сумі зі станції Вапнярка можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 59 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 14 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Вапнярка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Вапнярка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Вапнярка - Київ від 486.62 грн.

  • Вапнярка - Львів від 173.37 грн.

  • Вапнярка - Дніпро від 229.20 грн.

  • Вапнярка - Одеса від 137.90 грн. (307.0 км)

  • Вапнярка - Запоріжжя від 233.75 грн.

  • Вапнярка - Рівне від 245.00 грн.

  • Вапнярка - Івано-Франківськ від 252.73 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 01.49 2 хв  01.51 Курсує щоденно - переглянути
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 01.57 2 хв  01.59 Курсує щоденно - переглянути
136 Чернівці Одеса 03.48 2 хв  03.50 Курсує щоденно - переглянути
26 Ясіня Одеса 03.48 2 хв  03.50 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 04.37 2 хв  04.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 05.08 2 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 08.45 2 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Перемишль Одеса 08.45 2 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
761
ІНТЕРСІТІ
Київ Одеса 10.10 1 хв  10.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
115 Київ Одеса 13.57 2 хв  13.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
116 Одеса Київ 14.02 2 хв  14.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
762
ІНТЕРСІТІ
Одеса Київ 17.51 1 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 19.04 2 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 19.04 2 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 21.46 5 хв  21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 22.32 2 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ясіня 22.53 2 хв  22.55 Курсує щоденно - переглянути
136 Одеса Чернівці 22.53 2 хв  22.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вапнярка