У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ворожба:

Розклад поїздів по станції Ворожба включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Трускавець, Харків-Пас., Вінниця, Київ-Пас., Суми, в сумі зі станції Ворожба можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Суми - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 08 г 57 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 56 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 59 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ворожба.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ворожба, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Ворожба-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
021КО Харків Трускавець 23.47 20 хв  00.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Конотоп Харків 05.58 2 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
779ДО Суми Вінниця 06.15 15 хв  06.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
022ЛШ Трускавець Харків 06.37 20 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
779 Суми Київ 08.02 20 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
260Л Ворохта Суми 08.37 20 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 09.55 20 хв  10.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 10.52 20 хв  11.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 10.52 20 хв  11.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
259 Івано-Франківськ Суми 11.08 20 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 11.40 20 хв  12.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 15.36 22 хв  15.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 16.38 22 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 16.38 22 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
259О Суми Ворохта 16.40 22 хв  17.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 17.37 22 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Сватове Ужгород 17.37 22 хв  17.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
780 Київ Суми 18.16 20 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
259 Суми Івано-Франківськ 19.00 20 хв  19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 19.15 20 хв  19.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
805 Харків Конотоп 19.54 2 хв  19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 20.15 20 хв  20.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 20.15 20 хв  20.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
780ДО Вінниця Суми 20.41 15 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ворожба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворожба