У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ворожба
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Ворожба:

Розклад поїздів по станції Ворожба включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Львів, Харків-Пас., Київ-Пас., Суми, Ужгород, в сумі зі станції Ворожба можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Харків-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 09 г 49 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 49 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Ворожба.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Ворожба, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Ворожба - Київ від 188.42 грн.

  • Ворожба - Харків від 158.44 грн. (226.4 км)

  • Ворожба - Львів від 290.70 грн.

  • Ворожба - Суми(всі вокзали) від 119.19 грн. (52.2 км)

Популярні напрямки:

Вокзал Ворожба-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
113 Харків Львів 02.31 2 хв  02.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Конотоп Харків 05.58 2 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
779
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Суми Київ 07.33 2 хв  07.35 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 07.50 2 хв  07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
144 Рахів Суми 08.57 2 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
280 Київ Суми 12.20 2 хв  12.22 Курсує щоденно - переглянути
114 Львів Харків 14.51 2 хв  14.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
279 Суми Київ 15.53 4 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
45 Харків Ужгород 19.27 2 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
143 Суми Рахів 19.55 2 хв  19.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
805 Харків Конотоп 20.11 2 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
780
ІНТЕРСІТІСТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС
Київ Суми 20.48 2 хв  20.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Ворожба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ворожба