У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6603 Святошин — Коростень Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святошин - Коростень номер 6603 відправляється зі станції Святошин о 07.45 і прибуває на станцію Коростень о 11.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6603 Святошин - Коростень пролягає по таким станціям як Ірпінь, Склозаводська, Немішаєве, Бородянка, Спартак, Макалевичі, Щебзавод, Головки, 130 Км, 140 Км, Шатрище.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Святошин – Коростень складає 50.00 гривень. Відстань між станціями – 159.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святошин 07.45
Новобіличі 07.49 1 хв  07.50 4 хв 
Біличі 07.52 1 хв  07.53 7 хв 
Ірпінь 08.00 1 хв  08.01 15 хв 
Лісова Буча 08.05 2 хв  08.07 20 хв 
Буча 08.09 1 хв  08.10 24 хв 
Склозаводська 08.13 1 хв  08.14 28 хв 
Ворзель 08.17 1 хв  08.18 32 хв 
Кичеєве 08.21 1 хв  08.22 36 хв 
Немішаєве 08.25 1 хв  08.26 40 хв 
Клавдієве 08.32 1 хв  08.33 47 хв 
Макійчукове 08.38 1 хв  08.38 53 хв 
Бородянка 08.43 1 хв  08.44 58 хв 
Хутір Гай 08.48 1 хв  08.49 1 г  3 хв 
Загальці 08.53 1 хв  08.53 1 г  8 хв 
Спартак 08.57 1 хв  08.58 1 г  12 хв 
Піски 09.06 1 хв  09.07 1 г  21 хв 
Тетерів 09.11 6 хв  09.17 1 г  26 хв 
Макалевичі 09.22 1 хв  09.23 1 г  37 хв 
Ірша 09.30 1 хв  09.31 1 г  45 хв 
Пенизевичі 09.38 8 хв  09.46 1 г  53 хв 
Щебзавод 09.50 1 хв  09.51 2 г  5 хв 
Малин 09.56 2 хв  09.58 2 г  11 хв 
Пиріжківський 10.03 1 хв  10.04 2 г  18 хв 
Головки 10.10 1 хв  10.11 2 г  25 хв 
Тишів 10.16 1 хв  10.17 2 г  31 хв 
Йосипівка 10.21 1 хв  10.22 2 г  36 хв 
130 Км 10.25 1 хв  10.26 2 г  40 хв 
Чоповичі 10.29 1 хв  10.30 2 г  44 хв 
Мелені 10.36 1 хв  10.37 2 г  51 хв 
140 Км 10.40 1 хв  10.41 2 г  55 хв 
Стремигород 10.44 1 хв  10.45 2 г  59 хв 
Новаки 10.48 1 хв  10.49 3 г  3 хв 
Шатрище 10.53 1 хв  10.54 3 г  8 хв 
Древлянка 10.58 1 хв  10.59 3 г  13 хв 
Коростень 11.04 3 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6603 Святошин — Коростень можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930