У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Чоп:

Розклад поїздів по станції Чоп включає в себе 21 поїздів за такими напрямками як Відень Центральний, Солотвино-1, Київ-Пас., Ужгород, Кошице, в сумі зі станції Чоп можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 27 хв і прибуває в пункт призначення о 17 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 11 г 54 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Чоп.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Чоп, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
147Д Відень Чоп 02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
139Д Чоп Відень 03.28 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 01.40 1 г 48 хв  03.28 Курсує щоденно - переглянути
601Л Львів Солотвино 03.28 20 хв  03.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 02.28 2 г 59 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 09.23 25 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
081К Київ Ужгород 09.46 27 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
861Д Чоп Кошице 11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Кошице 09.46 1 г 49 хв  11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
960О Кошице Мукачево 12.00 40 хв  12.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
033Л Мукачево Будапешт 13.40 30 хв  14.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
034Л Будапешт Мукачево 13.40 40 хв  14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
962Ш Кошице Мукачево 14.51 41 хв  15.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 15.30 20 хв  15.50 Курсує щоденно - переглянути
961О Мукачево Кошице 16.13 37 хв  16.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 16.18 40 хв  16.58 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 18.58 20 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
963О Мукачево Кошице 19.26 40 хв  20.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 20.27 29 хв  20.56 Курсує щоденно - переглянути
862Д Кошице Київ 18.47 2 г 9 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
601Ш Солотвино Львів 22.29 20 хв  22.49 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чоп