У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Чоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Чоп:

Розклад поїздів по станції Чоп включає в себе 45 поїздів за такими напрямками як Ужгород, Відень Центральний, Захонь, Київ-Пас., Львів, в сумі зі станції Чоп можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Захонь - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 28 хв і прибуває в пункт призначення о 02 г 46 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Чоп.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Чоп, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145 Львів Ужгород 01.34 30 хв  02.04 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Чоп 02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
149Д Відень Чоп 02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
32510 Захонь Чоп 02.28 Курсує щоденно - переглянути
908Л Захонь Чоп 02.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
139Д Чоп Відень 03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
749 Київ Відень 01.34 1 г 54 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
909Л Чоп Захонь 03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
32519 Чоп Захонь 03.28 Курсує щоденно - переглянути
32530 Захонь Чоп 05.00 Курсує щоденно - переглянути
149 Відень Київ 02.28 2 г 59 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Київ 02.28 2 г 59 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
145 Ужгород Львів 04.53 34 хв  05.27 Курсує щоденно - переглянути
32539 Чоп Захонь 05.29 Курсує щоденно - переглянути
32520 Захонь Чоп 07.52 Курсує щоденно - переглянути
32529 Чоп Захонь 08.22 Курсує щоденно - переглянути
960Л Чієрна Над Тисою Чоп 08.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
32512 Захонь Мукачево 09.53 30 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
32517 Чоп Захонь 10.25 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 09.46 1 г 49 хв  11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
861Д Чоп Кошице 11.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
960 Кошице Мукачево 12.00 40 хв  12.40 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 14.00 Курсує щоденно - переглянути
033К Мукачево Будапешт 13.40 30 хв  14.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
034О Будапешт Мукачево 13.40 40 хв  14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
962 Кошице Чоп 14.51 Курсує щоденно - переглянути
962Ш Кошице Мукачево 14.51 41 хв  15.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 15.17 20 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
32516 Захонь Чоп 15.42 Курсує щоденно - переглянути
32513 Чоп Захонь 16.12 Курсує щоденно - переглянути
961 Чоп Кошице 16.50 Курсує щоденно - переглянути
961О Мукачево Кошице 16.13 37 хв  16.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
923О Мукачево Захонь 17.40 35 хв  18.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
32521 Мукачево Захонь 17.40 35 хв  18.15 Курсує щоденно - переглянути
237Л Ужгород Одеса 18.45 23 хв  19.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
32526 Захонь Чоп 19.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
963 Мукачево Кошице 19.26 40 хв  20.06 Курсує щоденно - переглянути
32523 Чоп Захонь 20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
862Д Кошице Київ 18.47 2 г 9 хв  20.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
963Л Чоп Чієрна Над Тисою 21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
920Л Захонь Чоп 21.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
32518 Захонь Чоп 21.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
32511 Чоп Захонь 22.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
921Л Чоп Захонь 22.29 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Чоп