У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фастів:

Розклад поїздів по станції Фастів включає в себе 32 поїздів за такими напрямками як Жмеринка-Пас., Кам'янець-Подільський, Київ-Пас., Хутір-Михайлівський, Луцьк, в сумі зі станції Фастів можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 20 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 55 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фастів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фастів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Фастів-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
769 Київ Жмеринка 00.40 2 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 00.40 2 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 00.59 2 хв  01.01 Курсує щоденно - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 04.23 2 хв  04.25 Курсує щоденно - переглянути
33003 Перемишль Київ 04.42 2 хв  04.44 Курсує щоденно - переглянути
60 Чоп Київ 06.20 2 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 06.20 2 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
50 Трускавець Київ 07.25 2 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 08.00 2 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
770 Жмеринка Київ 08.10 2 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 08.10 2 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
755 Київ Луцьк 08.21 2 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 08.40 13 хв  08.53 Курсує щоденно - переглянути
895 Конотоп Фастів 09.44 Курсує щоденно - переглянути
701 Дарниця Вінниця 09.51 2 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
13 Солотвино Київ 09.53 2 хв  09.55 Курсує щоденно - переглянути
868 Гречани Київ 11.18 10 хв  11.28 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 13.28 2 хв  13.30 Курсує щоденно - переглянути
771 Київ Кам'янець-Подільський 15.28 2 хв  15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 15.28 2 хв  15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
702 Вінниця Чернігів 15.43 2 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Рахів 15.43 2 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 15.52 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 16.10 2 хв  16.12 Курсує щоденно - переглянути
772 Хмельницький Київ 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Кам'янець-Подільський Київ 18.32 2 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 19.01 2 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 20.06 2 хв  20.08 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 20.06 2 хв  20.08 Курсує щоденно - переглянути
756 Луцьк Київ 20.23 2 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 21.56 2 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути
89 Київ Перемишль 23.44 2 хв  23.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фастів