У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фастів:

Розклад поїздів по станції Фастів включає в себе 45 поїздів за такими напрямками як Кам'янець-Подільський, Харків-Пас., Київ-Пас., Чернігів, Славутич, в сумі зі станції Фастів можна виїхати за 22 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 50 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 11 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фастів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фастів, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Фастів - Київ від 25.00 грн. (55.2 км)

  • Фастів - Львів від 220.96 грн.

  • Фастів - Дніпро від 281.23 грн.

  • Фастів - Суми(всі вокзали) від 189.95 грн.

  • Фастів - Чернігів(всі вокзали) від 181.97 грн. (254.9 км)

  • Фастів - Рівне від 170.93 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Фастів-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
139 Київ Кам'янець-Подільський 00.23 2 хв  00.25 Курсує щоденно - переглянути
74 Перемишль Харків 03.48 2 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
90 Перемишль Київ 03.48 2 хв  03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 04.25 2 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
50
КОБЗАР
Трускавець Київ 05.27 2 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 05.36 2 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
358 Ясіня Київ 06.37 2 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
358 Ворохта Київ 06.37 2 хв  06.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 06.37 2 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
892 Фастів Чернігів 07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
892 Фастів Славутич 07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Рахів Київ 07.55 2 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
56 Яремче Київ 07.55 2 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 07.55 2 хв  07.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
755
ІНТЕРСІТІ
Київ Луцьк 08.12 2 хв  08.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 08.23 20 хв  08.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
132 Львів Дніпро 08.23 20 хв  08.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Жмеринка Шостка 09.11 13 хв  09.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 09.11 13 хв  09.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
895 Конотоп Фастів 09.43 Курсує щоденно - переглянути
256 Ворохта Київ 11.52 14 хв  12.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
256 Рахів Київ 11.52 14 хв  12.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
748 Тернопіль Київ 12.16 2 хв  12.18 Курсує щоденно - переглянути
771
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Київ Хмельницький 15.00 2 хв  15.02 Курсує щоденно - переглянути
896 Фастів Конотоп 15.56 Курсує щоденно - переглянути
255 Київ Рахів 15.58 2 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
255 Київ Ворохта 15.58 2 хв  16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
772
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Хмельницький Київ 16.35 4 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
55 Київ Яремче 16.45 2 хв  16.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 16.45 2 хв  16.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Київ Солотвино 16.45 2 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути
113 Харків Львів 19.05 23 хв  19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
131 Дніпро Львів 19.05 23 хв  19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ворохта 21.26 2 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
357 Київ Ясіня 21.26 2 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
59 Київ Чоп 21.26 2 хв  21.28 Курсує щоденно - переглянути
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 21.33 2 хв  21.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
894 Славутич Фастів 21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
894 Чернігів Фастів 21.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 22.16 2 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути
49
КОБЗАР
Київ Трускавець 22.38 2 хв  22.40 Курсує щоденно - переглянути
89 Київ Перемишль 23.02 2 хв  23.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 23.02 2 хв  23.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 23.13 2 хв  23.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Жмеринка 23.13 2 хв  23.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фастів