У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фастів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фастів:

Розклад поїздів по станції Фастів включає в себе 46 поїздів за такими напрямками як Гродно, Харків-Пас., Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Львів, в сумі зі станції Фастів можна виїхати за 24 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 08 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 6 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фастів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фастів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Фастів-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
094Ш Одеса Гродно 00.28 2 хв  00.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
212Л Львів Харків 00.37 2 хв  00.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
771 Київ Хмельницький 00.46 2 хв  00.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
139 Київ Кам'янець-Подільський 00.59 2 хв  01.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
211О Харків Львів 02.20 2 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 02.20 2 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 03.15 2 хв  03.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 04.43 2 хв  04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 04.43 2 хв  04.45 Курсує щоденно - переглянути
114Л Львів Бахмут 04.43 2 хв  04.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
140 Кам'янець-Подільський Київ 05.06 2 хв  05.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 06.30 2 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 06.30 2 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Харків Хмельницький 06.30 2 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 06.30 2 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
60 Чоп Київ 06.36 2 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
58 Ворохта Київ 06.36 2 хв  06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 07.04 2 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
50 Трускавець Київ 07.41 2 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 08.33 2 хв  08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
870 Шепетівка Київ 08.25 16 хв  08.41 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 09.58 2 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
13 Солотвино Київ 10.11 2 хв  10.13 Курсує щоденно - переглянути
701 Дарниця Вінниця 10.20 2 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 11.00 10 хв  11.10 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 13.28 2 хв  13.30 Курсує щоденно - переглянути
239Л Ужгород Київ 13.51 2 хв  13.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 14.28 2 хв  14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 14.28 2 хв  14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 14.28 2 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути
702 Вінниця Чернігів 15.43 2 хв  15.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
55 Київ Рахів 16.00 2 хв  16.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 16.28 2 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
13 Київ Солотвино 18.18 2 хв  18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 18.50 2 хв  18.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
772 Хмельницький Київ 19.35 2 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути
57 Київ Ворохта 20.03 2 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути
59 Київ Чоп 20.03 2 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 20.29 2 хв  20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 20.58 2 хв  21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 21.55 2 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 21.55 2 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Харків 21.55 2 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 21.55 2 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
49 Київ Трускавець 22.07 2 хв  22.09 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 23.44 2 хв  23.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фастів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фастів