У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кодима
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кодима:

Розклад поїздів по станції Кодима включає в себе 23 поїздів за такими напрямками як Ізмаїл, Чернівці, Ужгород, Львів, Київ-Пас., в сумі зі станції Кодима можна виїхати за 13 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 33 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 11 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 38 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кодима.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кодима, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145К Київ Ізмаїл 00.20 2 хв  00.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 00.30 2 хв  00.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 02.05 2 хв  02.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 03.49 2 хв  03.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 04.19 2 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 04.31 2 хв  04.33 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 06.22 2 хв  06.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 07.24 2 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Одеса 07.24 2 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л Перемишль Одеса 07.24 2 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 07.44 2 хв  07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 08.25 2 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 08.37 2 хв  08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 09.47 2 хв  09.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 15.55 2 хв  15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 18.21 3 хв  18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 18.38 2 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Гродно 19.13 3 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 19.29 4 хв  19.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Ш Одеса Ковель 21.54 2 хв  21.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 22.15 2 хв  22.17 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 22.15 2 хв  22.17 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 22.24 2 хв  22.26 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кодима