У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кодима
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кодима:

Розклад поїздів по станції Кодима включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Одеса-Головна, Львів, Рахів, Чернівці, в сумі зі станції Кодима можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 54 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кодима.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кодима, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
106 Одеса Київ 01.02 2 хв  01.04 Курсує щоденно - переглянути
105 Київ Одеса 02.52 2 хв  02.54 Курсує щоденно - переглянути
120 Запоріжжя Львів 03.17 2 хв  03.19 Курсує щоденно - переглянути
236 Чернівці Одеса 04.55 2 хв  04.57 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 04.55 2 хв  04.57 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 06.22 2 хв  06.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 10.36 2 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 10.36 2 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Рахів 17.43 2 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
236 Одеса Чернівці 17.43 2 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
36 Одеса Перемишль 18.28 2 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 18.28 2 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 22.22 2 хв  22.24 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 22.29 2 хв  22.31 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кодима можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кодима