У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рівне:

Актуальний розклад електричок по станції Рівне містить всього 19 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рівне з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Здолбунів-Пас., Ковель, Могиляни, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 35 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Квасилів, Здолбунів-Пас., Великий Олексин, Дворецька, Шпанів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рівне відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красне - Здолбунів-Пас., Здолбунів-Пас. - Ковель, Рівне - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рівне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне