У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рівне:

Актуальний розклад електричок по станції Рівне містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рівне з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Здолбунів-Пас., Ковель, Шепетівка, Сарни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 51 хв до пункту призначення Луцьк. Найближчі станції та зупинні пункти Квасилів, Великий Олексин, Дворецька, Шпанів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рівне відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Рівне, Здолбунів-Пас. - Ковель, Рівне - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рівне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6092-6091 Рівне Львів 03.00 Курсує щоденно - переглянути
6352 Луцьк Здолбунів 06.36 14 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6341-6342 Сарни Здолбунів 07.04 7 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6384-6383 Красне Здолбунів 07.37 43 хв  08.20 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.46 2 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
6356 Ковель Здолбунів 10.06 3 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.51 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Шепетівка 11.58 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 15.09 2 хв  15.11 Курсує щоденно - переглянути
6285 Шепетівка Рівне 16.38 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 17.22 3 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.36 Курсує щоденно - переглянути
6335-6336 Здолбунів Сарни 17.34 3 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 20.15 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 20.35 Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 20.49 2 хв  20.51 Курсує щоденно - переглянути
6096-6095 Львів Рівне 22.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рівне