У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка-Пас.
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Жмеринка-Пас.:

Розклад поїздів по станції Жмеринка-Пас. включає в себе 32 поїздів за такими напрямками як Ясіня, Чернівці, Львів, Одеса-Головна, Київ-Пас., в сумі зі станції Жмеринка-Пас. можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 02 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 11 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Жмеринка-Пас..Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Жмеринка-Пас., можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Жмеринка-Пас. - Київ від 96.45 грн. (255.2 км)

  • Жмеринка-Пас. - Львів від 127.78 грн.

  • Жмеринка-Пас. - Дніпро від 217.24 грн.

  • Жмеринка-Пас. - Одеса від 141.57 грн. (388.0 км)

  • Жмеринка-Пас. - Запоріжжя від 255.23 грн.

  • Жмеринка-Пас. - Рівне від 213.28 грн.

  • Жмеринка-Пас. - Івано-Франківськ від 241.01 грн.

  • Жмеринка-Пас. - Чернівці(всі вокзали) від 148.84 грн.

  • Жмеринка-Пас. - Тернопіль від 115.72 грн.

  • Жмеринка-Пас. - Хмельницький від 108.01 грн. (94.3 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
26 Одеса Ясіня 00.03 20 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Одеса Чернівці 00.03 20 хв  00.23 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Чернівці 00.03 20 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Одеса Львів 00.39 20 хв  00.59 Курсує щоденно - переглянути
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 01.00 2 хв  01.02 Курсує щоденно - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Львів Одеса 01.05 20 хв  01.25 Курсує щоденно - переглянути
769 Хутір-Михайлівський Жмеринка 02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Шостка Жмеринка 02.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 02.14 20 хв  02.34 Курсує щоденно - переглянути
26 Чернівці Одеса 02.14 20 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Ясіня Одеса 02.14 20 хв  02.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 02.50 2 хв  02.52 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 03.15 15 хв  03.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 04.09 20 хв  04.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 04.09 20 хв  04.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 05.34 22 хв  05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Жмеринка Хутір-Михайлівський 06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Жмеринка Шостка 06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Перемишль Одеса 07.16 20 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 07.16 20 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
351 Кишинів Київ 07.58 20 хв  08.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
233 Київ Жмеринка 12.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
772
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Хмельницький Київ 12.38 50 хв  13.28 Курсує щоденно - переглянути
234 Жмеринка Київ 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
771
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Київ Хмельницький 18.02 50 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
128 Львів Запоріжжя 19.55 22 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 20.09 20 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 20.09 20 хв  20.29 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 20.47 20 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 21.58 22 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Херсон 21.58 22 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 23.16 27 хв  23.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жмеринка-Пас.