У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Злочів - Підзамче
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Злочів - Підзамче:

Розклад поїздів і електричок Злочів - Підзамче на даний момент включає поїздів далекого прямування - 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 3. Перший поїзд відправляється зі станції Злочів вранці о 04 г 37 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 36 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Злочів о 17 г 41 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Злочів до пункту прибуття Підзамче становить 1 г 8 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 53 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 43 хв.
Деякі поїзди від станції Злочів до станції Підзамче курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Злочів - Підзамче проїжджають через такі станції і населені пункти як: Красне.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Злочів - Підзамче, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Злочів - Підзамче можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Злочів -Підзамче можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Злочів — Підзамче

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Підзамче — Злочів

За маршрутом Злочів - Підзамче курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Злочів - Підзамче Показати тільки електрички сполученням Злочів - Підзамче