У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Луцьк:

Розклад поїздів по станції Луцьк включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Львів, Ковель, Запоріжжя-1, Новоолексіївка, Бахмут, в сумі зі станції Луцьк можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 27 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 3 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Луцьк.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Луцьк, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
114Д Бахмут Львів 02.45 23 хв  03.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 06.02 25 хв  06.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 07.28 3 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 08.06 24 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 11.09 23 хв  11.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 12.03 23 хв  12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 12.10 23 хв  12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 13.04 23 хв  13.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 15.28 26 хв  15.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 19.11 18 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 20.10 23 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 21.10 23 хв  21.33 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луцьк