З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Луцьк:

Розклад поїздів по станції Луцьк включає в себе 13 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ковель, Новоолексіївка, Харків-Пас., Львів, в сумі зі станції Луцьк можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 31 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 37 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 6 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Луцьк.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Луцьк, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
268Ш Ковель Київ 01.39 24 хв  02.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 05.06 25 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
668Ш Чернівці Ковель 07.28 3 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 07.28 3 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 08.06 24 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 11.05 23 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 11.05 23 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 12.10 23 хв  12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
128Л Ковель Харків 16.07 22 хв  16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 19.11 18 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Чернівці 19.11 18 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 20.10 23 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 21.58 23 хв  22.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луцьк