У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Полтава
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полтава:

Актуальний розклад електричок по станції Полтава містить всього 35 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Полтава з такими станціями і населеними пунктами як Огульці, Гребінка, Ромодан, Крюків На Дніпрі, Лозова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 05 хв до пункту призначення Коломак. Найближчі станції та зупинні пункти Островок, Східний, Шведська Могила, Супрунівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Полтава відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Полтава-Південна - Огульці, Полтава-Південна - Кременчук, Полтава-Південна - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Полтава відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Полтава-Киівська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6362-6722- Гребінка Огульці 06.31 2 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 07.11 3 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363 Полтава Гребінка 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 17.50 2 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 18.57 2 хв  18.59 Курсує щоденно - переглянути
6727 Полтава Гребінка 20.41 5 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Полтава-Південна

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6505 Огульці Полтава 00.17 Курсує щоденно - переглянути
6531 Полтава Крюків На Дніпрі 03.58 Курсує щоденно - переглянути
6356 Полтава Огульці 04.14 Курсує щоденно - переглянути
6572-6654 Полтава Лозова 04.58 Курсує щоденно - переглянути
6659-6571 Лозова Полтава 06.44 Курсує щоденно - переглянути
6538 Кобеляки Полтава 06.56 Курсує щоденно - переглянути
6721-6363 Полтава Гребінка 07.18 Курсує щоденно - переглянути
6291 Огульці Полтава 07.20 Курсує щоденно - переглянути
6724 Ромодан Полтава 08.11 Курсує щоденно - переглянути
6574-6656 Полтава Лозова 08.15 Курсує щоденно - переглянути
6362-6722- Гребінка Огульці 07.13 1 г 6 хв  08.19 Курсує щоденно - переглянути
6533 Полтава Кременчук 09.00 Курсує щоденно - переглянути
6651-6573 Лозова Полтава 09.47 Курсує щоденно - переглянути
6532 Крюків На Дніпрі Полтава 12.17 Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 13.40 Курсує щоденно - переглянути
6576-6658 Полтава Лозова 13.55 Курсує щоденно - переглянути
6653-6575 Лозова Полтава 13.59 Курсує щоденно - переглянути
6358 Полтава Огульці 14.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6535 Полтава Кременчук 15.50 Курсує щоденно - переглянути
6725 Полтава Ромодан 17.11 Курсує щоденно - переглянути
6578-6660 Полтава Лозова 17.20 Курсує щоденно - переглянути
6534 Кременчук Полтава 17.50 Курсує щоденно - переглянути
6506 Полтава Огульці 18.06 Курсує щоденно - переглянути
6805 Полтава Кобеляки 18.10 Курсує щоденно - переглянути
6295 Огульці Полтава 18.34 Курсує щоденно - переглянути
6655-6577 Лозова Полтава 18.55 Курсує щоденно - переглянути
6366-6728 Гребінка Полтава 19.50 Курсує щоденно - переглянути
6727 Полтава Гребінка 19.56 Курсує щоденно - переглянути
6537 Полтава Кобеляки 20.40 Курсує щоденно - переглянути
6580-6652 Полтава Лозова 20.52 Курсує щоденно - переглянути
6352 Полтава Коломак 21.05 Курсує щоденно - переглянути
6806 Кобеляки Полтава 21.51 Курсує щоденно - переглянути
6357 Огульці Полтава 21.52 Курсує щоденно - переглянути
6657-6579 Лозова Полтава 22.36 Курсує щоденно - переглянути
6536 Кременчук Полтава 23.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Полтава