У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Роздільна-1
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Роздільна-1:

Розклад поїздів по станції Роздільна-1 включає в себе 36 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ізмаїл, Одеса-Головна, Мінськ-Пас., Рахів, в сумі зі станції Роздільна-1 можна виїхати за 17 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 07 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 35 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 10 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Роздільна-1.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Роздільна-1, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
146Ш Ізмаїл Київ 01.49 2 хв  01.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 02.46 2 хв  02.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
53 Дніпро Одеса 07.23 2 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
564 Кривий Ріг Одеса 07.23 2 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Яремче Одеса 08.07 2 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
235 Чернівці Одеса 08.07 2 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
26 Рахів Одеса 08.07 2 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 09.16 2 хв  09.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Л Перемишль Одеса 09.51 2 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ь Кишинів Одеса 09.53 2 хв  09.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
91 Харків Одеса 10.12 2 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Одеса 10.12 2 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 10.21 2 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
37 Ужгород Одеса 10.21 2 хв  10.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 10.34 2 хв  10.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 10.57 2 хв  10.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 11.15 2 хв  11.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 12.14 2 хв  12.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 15.53 2 хв  15.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 16.06 2 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
236 Одеса Чернівці 16.06 2 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Яремче 16.06 2 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 16.38 2 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 16.58 2 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
38 Одеса Ужгород 17.22 2 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 17.22 2 хв  17.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 18.24 2 хв  18.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Запоріжжя 19.11 2 хв  19.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
92 Одеса Харків 19.11 2 хв  19.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 19.24 2 хв  19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
642Ш Одеса Кишинів 19.34 2 хв  19.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
842Ш Одеса Кишинів 19.36 2 хв  19.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Кривий Ріг 21.52 2 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 21.52 2 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
54 Одеса Дніпро 21.52 2 хв  21.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 23.35 2 хв  23.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Роздільна-1

У населеному пункті Роздільна є й інші вокзали:

показати всі вокзали по станції Роздільна