У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Здолбунів:

Розклад поїздів по станції Здолбунів включає в себе 19 поїздів за такими напрямками як Ковель, Львів, Ужгород, Луцьк, Рівне, в сумі зі станції Здолбунів можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 46 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Здолбунів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Здолбунів, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Здолбунів - Київ від 163.69 грн.

  • Здолбунів - Харків від 288.30 грн.

  • Здолбунів - Львів від 125.70 грн. (197.8 км)

  • Здолбунів - Дніпро від 268.99 грн.

  • Здолбунів - Одеса від 272.96 грн.

  • Здолбунів - Запоріжжя від 332.41 грн.

  • Здолбунів - Суми(всі вокзали) від 298.38 грн.

  • Здолбунів - Рівне від 12.99 грн. (15.0 км)

  • Здолбунів - Вінниця(всі вокзали) від 224.02 грн.

  • Здолбунів - Луцьк від 113.97 грн. (52.5 км)

Популярні напрямки:

Вокзал Здолбунів-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 04.29 17 хв  04.46 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 05.48 4 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 06.53 2 хв  06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 06.37 34 хв  07.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Дніпро Ковель 09.14 5 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 09.14 5 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
87 Дніпро Ковель 09.14 5 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
367 Ужгород Луцьк 09.19 17 хв  09.36 Курсує щоденно - переглянути
755
ІНТЕРСІТІ
Київ Луцьк 12.03 1 хв  12.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 12.10 2 хв  12.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 13.33 2 хв  13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
756
ІНТЕРСІТІ
Луцьк Київ 17.33 1 хв  17.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
368 Луцьк Ужгород 19.15 17 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
806 Львів Рівне 20.08 3 хв  20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Ужгород Харків 19.59 44 хв  20.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 21.25 5 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 21.25 5 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Дніпро 21.25 5 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 23.14 18 хв  23.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Здолбунів