У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Здолбунів:

Розклад поїздів по станції Здолбунів включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ужгород, Ковель, Львів, Новоолексіївка, в сумі зі станції Здолбунів можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 27 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 51 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 24 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Здолбунів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Здолбунів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Здолбунів-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
098Л Ковель Київ 00.08 19 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
235Л Ужгород Київ 02.21 33 хв  02.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 02.25 31 хв  02.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 03.13 15 хв  03.28 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 04.23 43 хв  05.06 Курсує щоденно - переглянути
371Б Могилів Львів 05.22 24 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 06.20 8 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 09.15 12 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 14.03 12 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 20.45 22 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 22.08 12 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 23.11 33 хв  23.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Здолбунів