У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Здолбунів:

Розклад поїздів по станції Здолбунів включає в себе 24 поїздів за такими напрямками як Ковель, Ужгород, Львів, Лисичанськ, Сватове, в сумі зі станції Здолбунів можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 07 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 30 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 23 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Здолбунів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Здолбунів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Здолбунів-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
97 Київ Ковель 03.48 19 хв  04.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
45 Харків Ужгород 04.30 34 хв  05.04 Курсує щоденно - переглянути
046Д Сватове Ужгород 04.31 34 хв  05.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 04.31 34 хв  05.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Д Бахмут Львів 04.58 22 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 05.22 24 хв  05.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 05.17 34 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Сватове 05.17 34 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 06.13 15 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Рівне Львів 06.58 2 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 09.09 18 хв  09.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 11.01 16 хв  11.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
804 Львів Рівне 13.08 2 хв  13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
114Л Львів Бахмут 13.15 30 хв  13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 14.03 12 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 14.03 12 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Рівне Львів 15.00 2 хв  15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
885 Київ Рівне 19.59 2 хв  20.01 Курсує щоденно - переглянути
45 Ужгород Харків 19.49 33 хв  20.22 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 21.00 1 хв  21.01 Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 20.45 22 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
806 Львів Рівне 21.24 2 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 22.08 12 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 23.18 17 хв  23.35 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Здолбунів-Південний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
885 Київ Рівне 19.52 1 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 21.08 1 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Здолбунів