У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Жмеринка:

Розклад поїздів по станції Жмеринка включає в себе 66 поїздів за такими напрямками як Ковель, Перемишль Головний, Ужгород, Львів, Одеса-Головна, в сумі зі станції Жмеринка можна виїхати за 26 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 23 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 11 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 48 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Жмеринка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Жмеринка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Жмеринка-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
78 Одеса Ковель 23.56 15 хв  00.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
36 Одеса Перемишль 00.22 20 хв  00.42 Курсує щоденно - переглянути
38 Одеса Ужгород 00.22 20 хв  00.42 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 01.58 20 хв  02.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Рахів Одеса 02.01 22 хв  02.23 Курсує щоденно - переглянути
12 Одеса Львів 02.45 15 хв  03.00 Курсує щоденно - переглянути
136 Одеса Чернівці 02.37 31 хв  03.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
12 Львів Одеса 03.34 15 хв  03.49 Курсує щоденно - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 03.17 48 хв  04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 04.00 15 хв  04.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ф Москва Кишинів 03.50 28 хв  04.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
238Ш Одеса Ужгород 04.13 17 хв  04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 04.28 20 хв  04.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
758К Могилів-Подільський Жмеринка 04.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
33025 Перемишль Одеса 05.02 15 хв  05.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
37 Ужгород Одеса 05.02 15 хв  05.17 Курсує щоденно - переглянути
036Л Перемишль Одеса 05.02 15 хв  05.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 05.21 20 хв  05.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
758 Могилів-Подільський Київ 04.50 1 г 13 хв  06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
770 Кам'янець-Подільський Київ 05.13 50 хв  06.03 Курсує щоденно - переглянути
068Ш Львів Маріуполь 05.54 15 хв  06.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Запоріжжя Львів 06.00 20 хв  06.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 06.03 20 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Гродно Одеса 06.24 14 хв  06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 06.31 20 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 06.31 20 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
146Ш Ізмаїл Київ 06.43 15 хв  06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
868 Гречани Київ 06.48 28 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 07.13 20 хв  07.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
237Л Ужгород Одеса 07.31 15 хв  07.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Санкт-Петербург 08.20 20 хв  08.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
066Щ Кишинів Москва 08.39 20 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
065М Москва Кишинів 09.13 20 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Щ Кишинів Мінськ 09.14 20 хв  09.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
764 Одеса Київ 09.55 2 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
132Д Лисичанськ Жмеринка 10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Д Харків Жмеринка 10.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
341Ь Кишинів Москва 09.57 20 хв  10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
126О Миколаїв Рахів 10.35 20 хв  10.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 11.10 20 хв  11.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
068Д Маріуполь Львів 11.50 15 хв  12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Ь Москва Кишинів 12.34 20 хв  12.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
023М Москва Одеса 13.32 20 хв  13.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
126Л Рахів Миколаїв 13.51 24 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 15.08 50 хв  15.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 16.36 20 хв  16.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Запоріжжя 16.36 20 хв  16.56 Курсує щоденно - переглянути
132К Жмеринка Лисичанськ 18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
132К Жмеринка Харків 18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Кам'янець-Подільський 18.00 51 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
096Л Львів Черкаси 18.44 30 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
769 Київ Могилів-Подільський 18.00 1 г 16 хв  19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
757К Жмеринка Могилів-Подільський 19.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
763 Київ Одеса 19.29 2 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути
120 Львів Запоріжжя 19.58 20 хв  20.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 20.26 22 хв  20.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
26 Одеса Рахів 20.49 20 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 21.06 16 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути
094Ш Одеса Гродно 21.10 16 хв  21.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 21.17 20 хв  21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
024Ш Одеса Москва 21.39 20 хв  21.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
145К Київ Ізмаїл 21.52 15 хв  22.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
047Щ Кишинів Москва 22.05 20 хв  22.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
100БФ Мінськ Кишинів 22.10 24 хв  22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 22.26 20 хв  22.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Жмеринка-Подільська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
868 Гречани Київ 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
239Л Ужгород Київ 10.01 21 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
867 Київ Гречани 21.33 1 хв  21.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жмеринка