У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жмеринка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Жмеринка:

Розклад поїздів по станції Жмеринка включає в себе 43 поїздів за такими напрямками як Чернівці, Ясіня, Київ-Пас., Харків-Пас., Львів, в сумі зі станції Жмеринка можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 02 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 13 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 11 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Жмеринка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Жмеринка, можна онлайн або в залізничній касі.

Квитки

  • Жмеринка - Київ від 96.45 грн. (255.2 км)

  • Жмеринка - Львів від 127.78 грн.

  • Жмеринка - Дніпро від 217.24 грн.

  • Жмеринка - Одеса від 141.57 грн. (388.0 км)

  • Жмеринка - Запоріжжя від 255.23 грн.

  • Жмеринка - Рівне від 213.28 грн.

  • Жмеринка - Івано-Франківськ від 241.01 грн.

  • Жмеринка - Чернівці(всі вокзали) від 148.84 грн.

  • Жмеринка - Тернопіль від 115.72 грн.

Популярні напрямки:

Вокзал Жмеринка-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
136 Одеса Чернівці 00.03 20 хв  00.23 Курсує щоденно - переглянути
26 Одеса Ясіня 00.03 20 хв  00.23 Курсує щоденно - переглянути
90 Перемишль Київ 00.23 20 хв  00.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
74 Перемишль Харків 00.23 20 хв  00.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Одеса Львів 00.39 20 хв  00.59 Курсує щоденно - переглянути
105
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Київ Одеса 01.00 2 хв  01.02 Курсує щоденно - переглянути
12
ЗАХІДНИЙ ЕКСПРЕС
Львів Одеса 01.26 20 хв  01.46 Курсує щоденно - переглянути
774 Шостка Жмеринка 02.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
73 Харків Перемишль 02.03 22 хв  02.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
89 Київ Перемишль 02.03 22 хв  02.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
136 Чернівці Одеса 02.21 20 хв  02.41 Курсує щоденно - переглянути
26 Ясіня Одеса 02.21 20 хв  02.41 Курсує щоденно - переглянути
106
ЧОРНОМОРЕЦЬ
Одеса Київ 02.50 2 хв  02.52 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 03.13 15 хв  03.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
109 Херсон Львів 04.09 20 хв  04.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Миколаїв Львів 04.09 20 хв  04.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
774 Жмеринка Шостка 06.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Запоріжжя Львів 06.21 20 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
37
БІЛА АКАЦІЯ
Ужгород Одеса 07.23 20 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Перемишль Одеса 07.23 20 хв  07.43 Курсує щоденно - переглянути
351 Кишинів Київ 07.58 25 хв  08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
761
ІНТЕРСІТІ
Київ Одеса 09.17 2 хв  09.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Запоріжжя Львів 08.50 30 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
233 Покровськ Львів 08.50 30 хв  09.20 Курсує щоденно - переглянути
233 Київ Жмеринка 12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
115 Київ Одеса 12.34 24 хв  12.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
168 Одеса Львів 12.57 20 хв  13.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
168 Львів Одеса 12.59 23 хв  13.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
772
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Хмельницький Київ 12.48 50 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
116 Одеса Київ 15.03 20 хв  15.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
234 Жмеринка Київ 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
86 Львів Покровськ 16.44 22 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
86 Львів Запоріжжя 16.44 22 хв  17.06 Курсує щоденно - переглянути
762
ІНТЕРСІТІ
Одеса Київ 18.44 2 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
771
ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС
Київ Хмельницький 18.02 50 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
36
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Перемишль 20.09 34 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути
38
БІЛА АКАЦІЯ
Одеса Ужгород 20.09 34 хв  20.43 Курсує щоденно - переглянути
351 Київ Кишинів 20.42 25 хв  21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
128 Львів Запоріжжя 21.04 22 хв  21.26 Курсує щоденно - переглянути
110 Львів Херсон 22.10 22 хв  22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
110 Львів Миколаїв 22.10 22 хв  22.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Одеса Ковель 23.16 27 хв  23.43 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Жмеринка-Подільська

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
705
ІНТЕРСІТІ+
Київ Перемишль 23.17 4 хв  23.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Жмеринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жмеринка