У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Франківськ:

Актуальний розклад електричок по станції Івано-Франківськ містить всього 20 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Івано-Франківськ з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Ворохта, Стрий, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 00 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Бистриця, Угринів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Івано-Франківськ відправляються або прибувають ввечері - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Стрий, Коломия - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Франківськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ